Dzisiaj jest: 23 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Wiadomości

16 milionów złotych trafi do powiatów z subregionu radomskiego na przebudowy i remonty dróg. Pieniądze pochodzą z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Dróg Lokalnych.

Komentarz

Radomski Szpital Specjalistyczny obchodzi 50-lecie działalności. Jubileusz stał się okazją do przypomnienia dokonań placówki i wyróżnienia zasłużonych pracowników.

Komentarz

Pożegnali Waldemara Jana Rajcę

sobota, 10 luty 2018 15:30 Autor
Rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnali w sobotę na cmentarzu przy ulicy Warszawskiej Waldemara Jana Rajcę, działacza politycznego, pisarza i publicystę.

Komentarz

Od 1 lutego w placówkach ZUS pojawili się tzw. doradcy płatników składek. Doradcy maja rozwiewać wątpliwości dotyczące stanu rozliczeń oraz pomagać przedsiębiorcom.

Komentarz

Minął termin zgłaszania książek do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Wpłynęło 76 tytułów. Pierwsze spotkanie kapituły w kwietniu. W czerwcu poznamy nominowanych, a we wrześniu zwycięzcę.

Komentarz

Mieszkańcy ulic, które zakwalifikowano przez władze miasta do utwardzenia w tym roku w ramach Radomskiego Programu Drogowego, a które później zostały z budżetu wyrzucone, protestują. A politycy przerzucają się winą. Platforma Obywatelska obwinia opozycję za to, że drogi nie zostaną utwardzone. Przewodniczący Rady Miejskiej przypomina natomiast, że PO także poparła…

Komentarz

Radomska Platforma twierdzi, że opozycja dogaduje się między sobą w sprawie zmian na czele komisji w Radzie Miejskiej Radomia. Przewodniczący rady uważa, że radomska Platforma kompromituje się.

Komentarz

Radomscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 23-letniego oszusta, który wyłudził „na wnuczka” od starszej kobiety 20 tysięcy złotych. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 85%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Przewaga chmur -1°C -7°C

  • jutro

    Przewaga chmur -3°C -8°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego