Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Wiadomości

34-letni mężczyzna zasłabł na ulicy. Miał przy sobie rower. Wysłano do niego pogotowie. Lekarze zdecydowali o konieczności hospitalizacji. Rowerem miał się zaopiekować inny mężczyzna, który zaoferował poszkodowanemu pomoc. Niestety nie mówił prawdy. Rower został ukradziony. Pacjent ubolewa, bo na rower odkładał pieniądze przez długi czas. Pogotowie apeluje do wszystkich, którzy…

Komentarz

Uczą młodych dobrych nawyków

środa, 08 listopad 2017 15:42 Autor
Bo burger może być zdrowy, a kulinaria stać się pasją. Tak samo jak fotografia. Zakład Doskonalenia Zawodowego realizuje dwa programy, które mają jeden cel. Pokazać młodym, że warto w wolnym czasie robić rzeczy pożyteczne, że warto mieć pasję.

Komentarz

Chciała zabić? Grozi jej dożywocie

środa, 08 listopad 2017 15:54 Autor
Przed Sądem Okręgowym w Radomiu rozpoczął się proces w sprawie usiłowania zabójstwa noworodka. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia w miejscowości Edwardów w gminie Skaryszew. Na ławie oskarżonych zasiadły trzy osoby. Najcięższy zarzut - usiłowania zabójstwa - ma babcia dziecka. Grozi jej dożywocie.

Komentarz

Ulica Tartaczna otwarta

wtorek, 07 listopad 2017 15:20 Autor
Przebudowa ul. Tartacznej kosztowała 4 miliony 200 tysięcy złotych. We wtorek nastąpił odbiór techniczny ulicy.

Komentarz

Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej apeluje do osób, którym grozi eksmisja: stawiajcie się na rozprawy. Coraz częściej sądy wydają wyrok eksmisji bez prawa do lokalu socjalnego. W wielu przypadkach takich wyroków można uniknąć – twierdzi dyrektor OIK w Radomiu.

Komentarz

Dwie osoby chcą kandydować na prezydenta Radomia reprezentując ugrupowanie Kukiz '15. Radomski poseł tego ugrupowania nie ujawnia nazwisk tych osób.

Komentarz

Rozpoczęła się budowa świetlnego tunelu, głównej atrakcji bożonarodzeniowych dekoracji w Radomiu. Instalacja stanie na ulicy Żeromskiego i będzie miała 100 metrów długości.

Komentarz

Stachursky odwołał występ w Radomiu. Winny UTH?

poniedziałek, 06 listopad 2017 16:23 Autor
Jacek Stachursky, wykonawca muzyki dance musiał odwołać występ w, który miał się odbyć w niedzielę w auli głównej radomskiego uniwersytetu. Powód? Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, uczelnia nie wywiązała się z umowy podpisanej z firmą organizującą koncert.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Pochmurno

5°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • dziś

    Pochmurno 8°C 3°C

  • jutro

    Przewaga chmur 8°C 2°C