Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Wiadomości

Wyniki tegorocznej kwesty

sobota, 04 listopad 2017 14:28 Autor
Ponad 23 tysiące złotych uzbierał Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego w Radomiu podczas tegorocznej kwesty. To mniej niż rok temu, ale w tym roku kwesta była krótsza. Pogoda też nie sprzyjała.

Komentarz

Przez kilka lat budowano w Polsce Orliki, teraz mają powstać OS-y, czyli Otwarte Strefy Aktywności. Realizacja tego programu ministerstwa rozpocznie się za kilka tygodni. Radomski magistrat czeka na szczegóły regulaminu.

Komentarz

Konkurs na ludową nutę

sobota, 04 listopad 2017 14:22 Autor
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 25 dzieci śpiewały ludowe utwory. Były występy solowe oraz popisy zespołów i dużo braw dla wszystkich uczestników.

Komentarz

Wojewoda oddalił skargę

piątek, 03 listopad 2017 15:44 Autor
Wojewoda oddalił skargę dotyczącą budowy I odcinka trasy N-S, która w październiku wpłynęła do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Wiceprezydent Konrad Frysztak jest zdania, że skarga była inspirowana politycznie, a skarżąca osoba w ogóle nie istnieje.

Komentarz

Spory kłopot mają mieszkańcy miejscowości Wacławów pod Radomiem. Po opadach nie mają jak dojechać do swojej miejscowości. Woda zalewa przejazd pod budowaną obwodnicą Radomia.

Komentarz

Będzie kamienica, będzie instytut

piątek, 03 listopad 2017 15:36 Autor
„Instytut Miejski – Kamienica Deskurów” - tak ma nazywać się nowa placówka kultury w Radomiu. Kiedy powstanie na razie nie wiadomo. Władze miasta przyznają, że trwają prace nad powołaniem instytucji.

Komentarz

500 lat reformacji. Koncert na jubileusz

piątek, 03 listopad 2017 15:27 Autor
Koncert z okazji 500 lat reformacji odbędzie się w sobotę w Zespole Szkół Muzycznych. W sali im. Krzysztofa Pendereckiego wystąpi szkolna orkiestra symfoniczna pod dyrekcją Przemysława Zycha.

Komentarz

I ty możesz pomóc. Akcja dla Miłoszka

czwartek, 02 listopad 2017 17:00 Autor
W niedzielę pomagamy małemu Miłoszkowi. Chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Rehabilitacja i leczenie są bardzo kosztowne. Akcję charytatywną organizuje kręgielnia Platinium pod patronatem TV Dami.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Pochmurno

5°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • dziś

    Pochmurno 8°C 3°C

  • jutro

    Przewaga chmur 8°C 2°C