Dzisiaj jest: 23 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Wiadomości

Nie żyje Waldemar Jan Rajca

środa, 07 luty 2018 17:30 Autor
Dziś o godz. 11.00 zmarł Waldemar Jan Rajca, wieloletni prezes radomskiego oddziału Unii Polityki Realnej, później Kongresu Nowej Prawicy, niezłomny wolnościowiec, pisarz i publicysta – poinformował na portalu społecznościowym Jarosław Kowalik z Radomskiego Samorządu Obywatelskiego.

Komentarz

Nie będzie w tym roku prac na blisko 70 ulicach, które znalazły się w programie drogowym prezydenta Radomia. W budżecie pozostaje tylko jeden program – zgłoszony przez opozycję.

Komentarz

Do Radomia wrócił starszy szeregowy Łukasz Pochylski – Biegnący Patriota, który jako pierwszy żołnierz w historii Polski chce zdobyć Kryształową Koronę Maratonów Świata. Dwa maratony już zaliczył: na Antarktydzie i w Chile.

Komentarz

Budżet Radomia został uchwalony, ale wciąż trwają dyskusje na temat wprowadzonych zmian. Kluby sportowe alarmują, że muszą teraz płacić znacznie więcej za wynajem obiektów MOSiR.

Komentarz

Kolegium Odbudowy Zamku Królewskiego w Radomiu chce rozmawiać z kurią o przeniesieniu własności budynku plebanii kościoła św. Jana na gminę. Bez tego nie można rozpocząć odbudowy zamku. Inicjatywę kolegium poparli radni.

Komentarz

Rekrutacja do przeszkoli

wtorek, 06 luty 2018 17:31 Autor
24 lutego rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zasady naboru pozostają bez zmian.

Komentarz

Piłkarki Czwórki zostały Drużyną Roku 2017. Norbert Ziółko uznany został za Nadzieję Roku, a Sportową Imprezą Roku - międzynarodowy turniej dla dzieci Radom Basket Cup. W poniedziałek odbyła się Gala Mistrzów Sportu

Komentarz

Wojciech Skurkiewicz sekretarzem stanu w MON

poniedziałek, 05 luty 2018 15:57 Autor
Wojciech Skurkiewicz, poseł PiS i szef radomskich struktur tej partii, został sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Będzie odpowiadał między innymi za politykę historyczną i kontakty z parlamentem.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 85%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Przewaga chmur -1°C -7°C

  • jutro

    Przewaga chmur -3°C -8°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego