Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Wiadomości

Groźny pożar pustostanu

środa, 06 czerwiec 2018 18:05 Autor
9 jednostek Państwowej Straży Pożarnej gasiło pożar dużego pustostanu przy ulicy Torowej w Radomiu. Słup dymu był widoczny unoszący się and miastem był widoczny z odległości kilku kilometrów. O szczegółach akcji mówi starszy brygadier Sławomir Podsiadły, zastępca komendanta miejskiego PSP w Radomiu.

Komentarz

Trwa proces Piotra W. Zeznawali biegli

środa, 06 czerwiec 2018 18:04 Autor
Przed Sądem Okręgowym w Radomiu toczy się proces Piotra W., oskarżonego o zamordowanie w grudniu 2016 roku swojej żony Danuty Wielochy. W środę w tej sprawie zeznawali biegli. Piotrowi W. grozi kara od 8 lat więzienia do dożywocia.

Komentarz

„Wierność sobie - wierność innym” to tytuł wystawy, którą można już oglądać w galerii Resursy Obywatelskiej. Ekspozycja towarzyszy X Radomskiemu Festiwalowi Filozofii OKNA.

Komentarz

O tym, ze tegoroczne Air Show będzie biletowane, organizatorzy informowali już w maju. W czwartek 7 czerwca o godzinie 12.00 rozpocznie się sprzedaż internetowa wejściówek.

Komentarz

Bogaty program obchodów Czerwca'76

środa, 06 czerwiec 2018 17:59 Autor
Msza święta, koncerty, gala boksu i półmaraton oraz piknik historyczny. Znamy program obchodów 42 rocznicy Robotniczego Protestu Czerwiec'76. Obchody rozpoczną się w piątek 22 czerwca.

Komentarz

Jury Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza, ogłosiło pięć nominacji do tegorocznej edycji Nagrody. Laureata poznamy 9 września. Nagrodzie tradycyjnie towarzyszyć będzie festiwal „Opętani literaturą”, który rozpocznie się 2 września.

Komentarz

Pół miliona odsłon

wtorek, 05 czerwiec 2018 19:34 Autor
Radomski zespół Playboys podbija internet swoim najnowszym teledyskiem do utworu „Ja w to nie wierzę”. Playboys zaprosił swoich fanów na powrót do przeszłości...w lata 90-te.

Komentarz

Przy Ogródku Jordanowskim powstaje plac zabaw

wtorek, 05 czerwiec 2018 19:33 Autor
Nowe urządzenia do zabaw na świeżym powietrzu, w tym huśtawki czy zjeżdżalnie. Do tego bramki z siatką i kosze. Przy Ogródku Jordanowskim w Radomiu, powstaje nowy plac zabaw oraz boisko.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

17°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 56%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Miejscowe burze z piorunami 18°C 10°C

  • jutro

    Miejscowe burze z piorunami 19°C 10°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej