Dzisiaj jest: 23 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Wiadomości

Ponad 150 nowych pracowników chce przyjąć w tym roku mazowiecka policja. Chętnych nie brakuje, choć zostać policjantem nie jest łatwo, a zarobki – przynajmniej na początku – mogą być wątpliwą zachętą.

Komentarz

Trwa akcja Radomskiej Grupy Mediowej „Radom górą”. Mieszkańcy chętnie wskazują co w Radomiu jest godne uwagi. Cieszą głosy pozytywne. Akcja trwa, zatem warto nadsyłać kolejne propozycje.

Komentarz

Radomski magistrat ogłosił przetarg na rewitalizację parku na Obozisku. Po przebudowie w parku pojawią się między innymi skatepark, nowe alejki, oświetlenie i plac zabaw dla dzieci.

Komentarz

Budżet Obywatelski 2019. Jest rekord

wtorek, 30 styczeń 2018 17:44 Autor
Ponad 400 projektów zgłosili mieszkańcy do Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok. To rekordowa ilość. Pomysłów jest wiele. Mieszkańcy chcą m.in. nowych chodników i ścieżek rowerowych. Są też projekty zakładające walkę ze smogiem.

Komentarz

Coraz więcej jest agresji słownej, ale też i fizycznej wobec pracowników MOPS w Radomiu. Być może dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszy się szkolenie przeprowadzane w areszcie śledczym m.in. z zakresu samoobrony.

Komentarz

Omal nie potrącił pieszego. Stracił prawo jazdy

poniedziałek, 29 styczeń 2018 17:24 Autor
Omijanie stojących przed przejściem samochodów to wciąż częste zachowanie kierowców. Do takiej sytuacji doszło na ul. Warszawskiej. Zdarzenie zarejestrowała kamera wideorejestratora nieoznakowanego policyjnego radiowozu.

Komentarz

„Elka” w rowie

poniedziałek, 29 styczeń 2018 17:17 Autor
Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Na ul. Maratońskiej doszło do kolizji samochodu nauki jazdy z inny autem. „Elka” wpadła do rowu. O szczegółach zdarzenia mówi Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 85%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Przewaga chmur -1°C -7°C

  • jutro

    Przewaga chmur -3°C -8°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego