Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Wiadomości

Za prawie 2,5 miliona złotych w ramach projektu „Idzie szkrab w wielki świat” zostaną wyposażone nowe oddziały przedszkole w Radomiu. Pieniądze pochodzą z Unii Europejskiej. Ponad 1300 maluchów będzie mogło skorzystać z zajęć psychoruchowych, a dzieci niepełnosprawne z zajęć terapeutycznych.

Komentarz

Rozmawiali o szkolnictwie zawodowym

sobota, 28 październik 2017 15:36 Autor
O problemach w kształceniu zawodowym i przyszłości nowych tzw szkół branżowych rozmawiali w Radomiu przedstawiciele środowiska oświaty województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i łódzkiego. Na rynku pracy coraz trudniej o wykwalifikowanych fachowców.

Komentarz

Kolejny miesiąc z rzędu spada bezrobocie. Stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła we wrześniu br. w województwie mazowieckim 5,9%. To spadek o 0,2 procent w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Komentarz

Dawna kancelaria na cmentarzu już po remoncie

sobota, 28 październik 2017 15:22 Autor
Zakończył się remont budynku starej kancelarii na cmentarzu przy ulicy Limanowskiego. Prace kosztowały 800 tysięcy złotych. Połowa tej kwoty pochodziła z unijnego wsparcia.

Komentarz

1 listopada darmowa komunikacja

sobota, 28 październik 2017 12:46 Autor
Jak co roku 1 i 2 listopada będą obowiązywały pewne zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy, a także w komunikacji miejskiej. I – uwaga – 1 listopada komunikacja miejska będzie darmowa dla wszystkich pasażerów.

Komentarz

Ostrzeżenie prognostyczne dla regionu Radomia.

sobota, 28 październik 2017 12:07 Autor
W związku z dużym gradientem barycznym prognozowany jest w nocy z soboty na niedzielę, niedzielę i w poniedziałek silny i okresami porywisty wiatr, dochodzący w porywach do 80, 90 km/h. (pamiętajmy o zabezpieczeniu balkonów i nie parkowaniu pojazdów pod drzewami, kierujących pojazdami prosimy o rozważną jazdę)

Komentarz

Rewolucja w radomskich mediach !!!

piątek, 27 październik 2017 19:44 Autor
Z dniem 27 października Telewizja Dami weszła w skład Radomskiej Grupy Mediowej.

Komentarz

Radomskie stowarzyszenia: Samorząd Obywatelski, kupcy, Radomianie Razem i grupa przedsiębiorców krytykują plany zwężenie ulicy Narutowicza. Ich zdaniem wpłynie to negatywnie na ruch w mieście.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Pochmurno

5°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • dziś

    Pochmurno 8°C 3°C

  • jutro

    Przewaga chmur 8°C 2°C