Amfiteatr podsumował sezon „Dniem dobrym na kulturę”
Amfiteatr podsumował sezon „Dniem dobrym na kulturę”
Nadchodzący koniec roku szkolnego to szczególny czas w Miejskim Ośrodku Kultury "Amfiteatr" w Radomiu. W minioną sobotę przy ulicy Daszyńskiego zakończono sezon artystyczny placówki "Dniem dobrym na kulturę". Hasło, które przewodziło tegorocznej imprezie, to "Snucie historii".
Dzisiaj 12:02
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.