PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

MOSiR złożył doniesienie do prokuratury w sprawie RCS

MOSiR złożył doniesienie do prokuratury w sprawie RCS

Spółka MOSiR, inwestor budowy Radomskiego Centrum Sportu, złożyła doniesienie do prokuratury dotyczące – zdaniem MOSiR-u – podejrzenia działania w zmowie firm Erekta Budownictwo i Maat4 na szkodę spółki MOSiR.

MW, 02 grudzień 2019
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
 • avatar
  ~mieszkaniec Radomia 2019-12-11 21:43
  Witam. Radom zasługuje na tą i inne inwestycje. Radom po wydarzeniach 76 r. był upodlony, ograniczany. Czy pamiętacie państwo jak było z dworcem PKSu ? Kielce miały piękny dworzec a u nas co było ? Upadek wielu zakładów w Radomiu, duże bezrobocie, brak hoteli, jeden basen, itd. Dlatego Radom zasługuje na taką inwestycje i inne w postaci lotniska, Portu Lotniczego, strefy ekonomicznej, inwestycji drogowych itd. Pamiętam jak na pięknym koncercie noworocznym w MDKu Prezydent Miasta powiedział że następny taki koncert noworoczny odbędzie się na budowanej hali RCS. Wszyscy byśmy chcieli żeby ta hala Arena została ukończona. Jest wiele imprez które można by zorganizować w tej hali : nie tylko koncert noworoczny MDKu, koncert piosenki Lwowskiej, koncert sylwestrowy, galę disco polo, festiwal orkiestr dętych i inne spotkania na które z powodu małej sali nie można się dostać. Pamiętam jak stałem w przedsionku klubu MPiK na spotkaniu i koncercie Lwowiaków. Ile imprez można zorganizować w Amfiteatrze Radomskim ale w lecie, a w inne pory roku gdzie - z tak wielką widownią ? Tak więc nie sztuką jest się kłócić kto zawinił i dlaczego, ale po gospodarsku i z troską zająć się dokończeniem urządzania tej hali Areny. Co do lotniska, dziękuję Władzom Centralnym i naszym Lokalnym że zajęły się bardzo poważnie tą inwestycją. Czy jeśli nie wybudowano by pierwszego Portu Lotniczego i pomyślano o wykorzystaniu lotniska doszło by teraz do tak poważnej Inwestycji ? Czy nie warto docenić i podziękować tym wszystkim którzy wierzyli że to lotnisko może służyć mieszkańcom Regionu i Miasta. Z lotniskiem można związać jeszcze inne inwestycje np. Cargo, baza remontowa dla samolotów, Taxi powietrzne i inne. Radom zasługuje na te inwestycje, Radomianie i mieszkańcy Regionu Radomskiego także. Dziękuję tym którzy zapoczątkowali w Radomiu Planetarium. Dziękuję tym którzy pomyśleli o tężni solankowej. Są jeszcze inne inwestycje które powinny się rozpocząć w Radomiu ale o tym póżniej. Czy warto w Radomiu wybudować trochę wyższy budynek ? Oczywiście. Pamiętam jak gościłem na najwyższym piętrze Hotelu Radisson w Szczecinie czy w Oslo. To inwestycja warta realizacji w Radomiu. A czy warto z innymi gminami urządzić Regionalne Centrum Sportów Zimowych ? Oczywiście że warto. To tylko niektóre moje podpowiedzi. Życzę wszystkiego dobrego mieszkańcom Radomia i okolicznych Gmin, a Władzom Centralnym bardzo dziękuję że dostrzegli potrzeby Radomia i innych Regionów Polski.
  • 100%
  • |
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~Sławek 2019-12-11 22:11
   Dokładnie zgadzam się
   • oceń:
   • |
 • avatar
  ~orka 2019-12-02 18:45
  Człowiek nawet nie zdawał sobie sprawy, że prawo zamówień publicznych jest tak popieprzone. Republika bananowa... ktoś, kto nawet nie startował w przetargu ma prawo zaskarżenia jego wyników :D no jaja... i jeszcze zwrot wadium wybranemu w przetargu. Studenci prawa na kolokwium chyba lepsze by napisali. Jełop by się domyślił, że tak będą robić.
  • oceń:
  • |
  • avatar
   ~Anonim 2019-12-02 22:44
   Nie wiem ile maszlat ale nie przejmuj się.Tacy ludzie co rządzą w Radomiu to tylko tam się rodzą.Ja jestem rodowitym Radomianinem i choć mieszkam w Londynie 27 lat to jestem często w Radomiu.Tak było w latach 70 ubiegłego wieku.Tez zrobili jako taki stadionbo Radomiak grał w I lidze.Wybudowali base nie wiadomo po co i zaczęli budować halę sportowa pamiętam.Potem to wszystko zniszczyli,ludzie rozkradli część i tak w kółko. Z Radomia się cała Polska smieje.Nic nie potrafią zrobić.Kosztowniak zaczął z lotniskiem,pieniadze wyrzucił w błoto ,dalej to kontynuował i kontynuuje Witkowski .Złodziejstwo,robienie sobie nazłość .Naprawdę dziwię się ż Państwowe Porty Lotnicze zdecydowały się wybudować lotnisko w Radomiu.Przecież gołym okiem widać że Witkowski ma to w dupie.Byłoby lepiej wydac te pieniądze podatnika na inne miasto.Radom nie zasługuje na taką inwestycję.Całe władze miast przynoszą wstyd Radomiowi.
   • oceń:
   • |
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu