Na poniedziałek 29 czerwca zaplanowano kolejną sesję Rady Miejskiej w Radomiu. Na samym początku rozpatrzony zostanie raport o stanie Miasta Radomia, a następnie radni zagłosują nad udzieleniem wotum zaufania prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu.
Na poniedziałek 29 czerwca zaplanowano kolejną sesję Rady Miejskiej w Radomiu. Na samym początku rozpatrzony zostanie raport o stanie Miasta Radomia, a następnie radni zagłosują nad udzieleniem wotum zaufania prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu.