W niedzielę nad Radomką zapłonęło sobótkowe ognisko. Władze Jedlińska zaprosiły mieszkańców na Noc Świętojańską, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń kulturalnych w gminie.
W niedzielę nad Radomką zapłonęło sobótkowe ognisko. Władze Jedlińska zaprosiły mieszkańców na Noc Świętojańską, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń kulturalnych w gminie.