Dzisiaj jest: 23 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Sport

Irlandczycy w ringu

wtorek, 23 maj 2017 13:35 Autor
Mecz pięściarzy z Polski i Irlandii uświetni tegoroczne obchody rocznicy Czerwca 76. Na ringu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w roli gospodarza wystąpi amatorska reprezentacja Radomia.

Komentarz

Do niefortunnego wypadku doszło podczas wtorkowego treningu Radomiaka. W wyniku zderzenia głowami zajęć nie dokończyli Szymon Stanisławski i Maciej Świdzikowski.

Komentarz

Dla kogo awans do ekstraligi?

poniedziałek, 22 maj 2017 14:20 Autor
Drużyna Czworki awansowała do ekstraligi. Radomianki wygrały grupę południową I ligi, W północnej grupie zwyciężył Medyk II Konin. Nie mógł on awansować, bo pierwsza ekipa tego klubu gra już w ekstralidze.

Komentarz

Zamłynie lepsze od Startu

poniedziałek, 22 maj 2017 13:56 Autor
Piłkarki Zamłynia Radom pokonały w meczu III ligi Start Otwock 3:0. Do przerwy podopieczne trenera Andrzeja Pluty prowadziły 1:0. Radomianki lepiej radziły sobie w ofensywie.

Komentarz

Poczta Polska partnerem Radomiaka!

poniedziałek, 22 maj 2017 14:45 Autor
Poczta Polska została nowym partnerem Radomiaka. Współpraca zakłada przede wszystkim wsparcie dla Akademii Radomiaka, ale niewykluczone, że wraz z sukcesami i rozwojem klubu, partnerstwo będzie się rozszerzać.

Komentarz

Czwórka w ekstralidze

niedziela, 21 maj 2017 14:15 Autor
Piłkarki Czwórki Radom musiały wygrać z Sokołem Kolbuszowa Dolna, aby zapewnić sobie awans do ekstraligi. Dlatego radomianki od początku meczu próbowały wypracować sytuację strzelecką.

Komentarz

W 32. kolejce II ligi Radomiak zremisował na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 3:3. Gole dla Zielonych zdobyli Leandro, Mateusz Stąporski i Kamil Cupriak. Prezentujemy skrót tego spotkania.

Komentarz

Władze ROSY Radom prowadzą rozmowy z zawodnikami, którym kończą się kontrakty z klubem. Nie jest tajemnicą, że działacze starają się zatrzymać w składzie Michała Sokołowskiego, który ma oferty od klubów zagranicznych.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

21°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 46%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Pochmurno 22°C 10°C

  • jutro

    Rain 18°C 12°C