Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2017    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł

Sport

Zapraszamy na wywiad z trenerem Robertem Podolińskim, w którym podsumowuje okres blisko 3-miesięcznej pracy w Radomiaku.

Komentarz

Gardzielewski wygrywa półmaraton

niedziela, 25 czerwiec 2017 13:48 Autor
Po raz piąty odbył się Półmaraton Radomskiego Czerwca. To sztandarowa impreza stowarzyszenia Biegiem Radom i jeden z głównych punktów obchodów rocznicy wydarzeń z 1976 roku w Radomiu.

Komentarz

Polski Związek Piłki Nożnej rozlosował pary rundy wstępnej Pucharu Polski. Radomiak zmierzy się na wyjeździe z trzecioligową Wdą Świecie.

Komentarz

Broń Radom rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 10 lipca. Okres przygotowawczy jest krótki, więc Broniarze rozegrają tylko pięć sparingów. Rozgrywki IV ligi startują 12 sierpnia.

Komentarz

Radomiak pozostaje w II lidze na kolejny sezon. Ostatnią szansą na awans był przedłużający się proces licencyjny, ale ostatecznie Ruch Chorzów i Stomil Olsztyn otrzymały licencje na grę w I lidze.   Oba kluby otrzymały licencję z nadzorem finansowym i infrastrukruralnym. Tym samym Radomiak już na pewno pozostaje w II…

Komentarz

Golus w złocie

piątek, 23 czerwiec 2017 15:36 Autor
Michał Golus zdobył cztery złote medale Mistrzostw Polski niepełnosprawnych w pływaniu. W Lublinie zawodnik Wodnika Radom wygrał wyścigi na 50 i 100 metrów stylem motylkowym i dowolnym.

Komentarz

To o czym mówiło się nieoficjalnie od kilku dni, staje się faktem. Posadę trenera Radomiaka obejmie Jerzy Cyrak, który w zakończonym sezonie prowadził trzecioligową Elanę Toruń.    Foto: TylkoTorun.pl / Radomiak.pl / Własne Władze klubu rozważały zatrudnienie szkoleniowca z większym doświadczeniem. W gronie potencjalnych trenerów, którzy mogliby objąć Radomiaka, byli…

Komentarz

Grabowski w głównej walce

czwartek, 22 czerwiec 2017 14:54 Autor
W piątek odbędzie się mecz pięściarski z udziałem zawodników z Radomia i Irlandii. Zawody mają nie tylko cele sportowe. To wyraz hołdu dla bohaterów wydarzeń z czerwca 1976 roku.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

23°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 56%

Wiatr: 28.97 km/h

  • dziś

    Przewaga chmur 24°C 15°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 25°C 11°C