Dzisiaj jest: 23 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Wiadomości

Wojciech Skurkiewicz pisze do prokuratury i do ministra sprawiedliwości z prośbą o sprawdzenie, czy prezes spółki PKS Radom nie działa na niekorzyść tego przedsiębiorstwa. Prezes PKS nie zgadza się z zarzutami.

Komentarz

Umowa ze Sprint Air przedłużona

wtorek, 23 maj 2017 17:06 Autor
Linie Lotnicze Sprint Air nadal będą latać z radomskiego lotniska. Spółka Port Lotniczy Radom przedłużyła umowę z polskim przewoźnikiem do końca października. Siatka połączeń nie ulegnie zmianie.

Komentarz

Kukiz '15 krytykuje sposób realizacji Radomskiego Programu Drogowego. Według Jana Maniaka Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji manipuluje liczbami dotyczącymi radomskiego Programu Drogowego.

Komentarz

Od lutego przyszłego roku zacznie działać w radomskim urzędzie miejskim e-administracja. Bez wychodzenia z domu będzie można na przykład opłacać podatki, składać deklaracje, wnioski i oświadczenia.

Komentarz

Placówka pocztowa nr 1 w Radomiu jest pierwszą w Polsce, w której dziś władze Poczty przywróciły godło. Przy tej okazji zapowiedziały, że w Radomiu przybędzie miejsc pracy. Poczta uruchamia tu centrum wideokodowania.

Komentarz

Fontanny nieczynne. Awaria

poniedziałek, 22 maj 2017 16:20 Autor
Na to, że fontanny nie działają zwrócili uwagę nasi telewidzowie. Okazuje się, że awarii uległa część pomp i dysz. Usterki – jak zapewnia Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego – zostaną usunięte w ramach gwarancji.

Komentarz

Carpe Diem nie zagra w Opolu

poniedziałek, 22 maj 2017 16:18 Autor
Radomska grupa Carpe Diem zrezygnowała z udziału w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Powodem – jak informuje zespół – jest protest przeciwko wykluczaniu polskich artystów z festiwalu za ich przekonania polityczne.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

21°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 46%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Pochmurno 22°C 10°C

  • jutro

    Rain 18°C 12°C