Dzisiaj jest: 10 Grudnia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

Wiadomości

20 tysięcy pistoletów Ragun-VIS 100, otrzymają Wojska Obrony Terytorialnej. Pierwsza partia trafi do terytorialsów już w przyszył roku. To kolejny dobry kontrakt dla radomskiej Fabryki Broni. Choć kwota kontraktu trzymana jest w tajemnicy, to mówi się o kilkudziesięciu milionach złotych.

Komentarz

Wraca temat miejskich obligacji

piątek, 07 grudzień 2018 16:35 Autor
Na wtorkową sesję Rady Miejskiej wróci temat emisji obligacji na kwotę blisko 40 milionów złotych. Będzie to trzecia próba prezydenta Radosława Witkowskiego, przekonania radnych PiS żeby zgodzili się na emisję obligacji. Sprawa jest tym bardziej paląca bo magistrat nie zapłacił składek ZUS.

Komentarz

Nie doszło do zapowiadanego przez prezydenta Radosława Witkowskiego spotkania z Romanem Saczywko, prezesem firmy Rosa-Bud, podczas którego prezydent chciał usłyszeć o nowym terminie zakończenia budowy hali sportowej przy ulicy Struga. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, na spotkaniu nie pojawił się prezes Rosa-Budu.

Komentarz

Poznaliśmy laureatów gali wolontariatu

czwartek, 06 grudzień 2018 16:58 Autor
W sali koncertowej Urzędu Miejskiego odbyła się gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Organizatorzy zaprezentowali Wolontariusza Roku i Klub Roku.

Komentarz

WOŚP zagra w Radomiu. RGM partnerem medialnym

czwartek, 06 grudzień 2018 16:57 Autor
13 stycznia 2019 roku po raz 27 w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Radomiu finał 27 edycji orkiestry odbędzie się na Placu Corazziego przed Urzędem Miejskim.

Komentarz

W dniu świętego Mikołaja w ramach akcji „Chroń życie na mazowieckich drogach" policjanci mazowieckiej „drogówki” rozdawali zmotoryzowanym drobne upominki i apelowali o ostrożność i rozwagę na drodze.

Komentarz

Świąteczna iluminacja rozbłyśnie w sobotę

czwartek, 06 grudzień 2018 16:23 Autor
W sobotę, 8 grudnia o godzinie 17.00 zostanie uroczyście odpalona świąteczna iluminacja Radomia. Na ulicy Żeromskiego rozbłyśnie tunel świetlny oraz m.in. ustawione na placu przed Urzędem Miejskim świetlne figury.

Komentarz

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji uruchomi, o północy z soboty na niedzielę dwie nocne linie autobusowe: N1 i N2. Linie połączą dzielnice Prędocinek z Józefowem oraz Południe z Gołębiowem.

Komentarz

dami24 poleca

Przewaga chmur

3°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 85%

Wiatr: 35.40 km/h

  • dziś

    Rain 5°C 1°C

  • jutro

    Pochmurno 2°C 0°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej