Dzisiaj jest: 25 Września 2017    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Wiadomości

VI Radomski Piknik Strzelecki

sobota, 23 wrzesień 2017 15:49 Autor
Kilkuset strzelców z akademii i klubów strzeleckich, klas mundurowych, stowarzyszeń wzięło udział w VI Pikniku Strzeleckim, który odbył się w Piastowie. Najlepsi zawodnicy oraz najlepsze klasy otrzymały puchary.

Komentarz

Od kilku lat rozdają odblaski uczniom w szkołach podstawowych, teraz chcą trafić także do rodziców uczniów klas pierwszych. Bo to rodzice powinni pamiętać, żeby ich dzieci te odblaski nosiły.

Komentarz

Posłowie PO krytycznie o decyzjach rządu

sobota, 23 wrzesień 2017 14:47 Autor
Krytyka rządu Prawa i Sprawiedliwości była głównym tematem konferencji Anny Białkowskiej i Leszka Ruszczyka, radomskich posłów Platformy Obywatelskiej.

Komentarz

Komenda Mazowiecka Państwowej Straży Pożarnej sprawdza czy brygadier Andrzej Mróz, pełniący obecnie obowiązki zastępcy komendanta miejskiego PSP w Radomiu, wykorzystywał podległych mu strażaków do budowy jego prywatnego domu.

Komentarz

XIII Radomskie Targi Pracy

piątek, 22 wrzesień 2017 17:10 Autor
Pracodawcy mają kłopot ze znalezieniem pracowników o wykształceniu technicznym. Poszukujący chcieliby pracę dobrze płatną, żeby nie martwić się o jutro. Dziś odbyły się XIII Radomskie Targi Pracy.

Komentarz

Nowoczesna postuluje, żeby w przyszłorocznym budżecie na remonty chodników prezydent zapisał co najmniej 4 miliony złotych. Magistrat po raz kolejny odpowiada, że chodniki są remontowane. Na ten cel w tym roku przeznaczył milion złotych.

Komentarz

Na razie w obecnej perspektywie unijnej rozdysponowana została 1/3 środków. Nadal do wzięcia jest ponad 5 miliardów złotych. O tym, jak sięgnąć po te pieniądze mówili w Radomiu przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Środków Unijnych.

Komentarz

Szpital na Józefowie nie otrzymał kontraktu z NFZ na fizjoterapię ambulatoryjną dla dorosłych i na rehabilitację dla dzieci. Władze szpitala – jak mówią - nie rozumieją decyzji NFZ. Fundusz tymczasem twierdzi, że lecznica złożyła słabą ofertę.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Pochmurno

15°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 85%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Niewielkie zachmurzenie 15°C 11°C

  • jutro

    Przewaga chmur 19°C 11°C