Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Wiadomości

Nowa hala dopiero w drugiej połowie roku

poniedziałek, 21 styczeń 2019 17:09 Autor
Pojawiło się światełko w tunelu dla dokończenia budowy nowej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Struga. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie hala ma być gotowa najpóźniej w trzecim kwartale tego roku.

Komentarz

Sprzęt od WOŚP trafił do szpitala na Józefowie

poniedziałek, 21 styczeń 2019 16:59 Autor
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny na Józefowie wzbogacił się o nowy sprzęt, który otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Oddziały Neonatologii i Pediatryczny trafiły rozkładane fotele i łóżka dla rodziców, którzy muszą pozostać ze swoimi pociechami na noc w szpitalu.

Komentarz

PKS nie chce dokładać do utrzymania budynku dworca

poniedziałek, 21 styczeń 2019 16:57 Autor
Jak mówi prezes radomskiego PKS Paweł Gutkowski, pozbycie budynku przy ulicy Beliny-Prażmowskiego, to pozbycie się strat w wysokości około 130 tysięcy złotych rocznie, które budynek generuje.

Komentarz

Koncert noworoczno - kolędowy w kościele garnizonowym zainaugurował obchody Roku Stanisława Moniuszki w Radomiu. Wystąpili sopranistka Halina Sowińska – Winiarska i Robert Grudzień.

Komentarz

Kamil M. trafił do aresztu na 3 miesiące

piątek, 18 styczeń 2019 17:06 Autor
Kamil M., który kierował pod adresem prezydenta Radomia groźby karalne, został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące. Z wnioskiem o tymczasowy areszt dla Kamila M. wystąpiła do sądu prokuratura.

Komentarz

Radomianie będą mieli możliwość wspólnego oglądania transmisji z uroczystości pogrzebowych tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Komentarz

Budynek dworca PKS pójdzie pod młotek

piątek, 18 styczeń 2019 17:04 Autor
PKP i PKS planują sprzedaż budynku dworca PKS w Radomiu. PKS chce się go pozbyć bo nie jest niezbędny do prowadzenia działalności przewozowej i utrzymanie budynku jest dla PKS-u zbyt drogie.

Komentarz

Powodem - jak mówi dyrektor placówki Marek Pacyna – jest „podkupywanie” lekarzy przez inne placówki oraz lokalizacja radomskiego szpitala, która powoduje, że lekarze na Szpitalnym Oddziale ratunkowym są przepracowani.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Transmisja obrad Rady Miejskiej