Dzisiaj jest: 20 Lutego 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Wiadomości

W Radomiu i powiecie radomskim stwierdzono 9 przypadków zachorowania na odrę. Cztery osoby – w tym dwoje dzieci - przebywają na oddziale zakaźnym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Komentarz

W Radomiu zawiązał się Społeczny Komitet Ratowania Parku Kulturowego Stary Radom. Społecznicy protestują przeciwko planowanej budowie przy Starym Ogrodzie, Radomskiego Centrum Kultury. Domagają się, aby miasto zmieniło lokalizację inwestycji.

Komentarz

Wkrótce rozpocznie się remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Hubala w Radomiu Przetarg na wykonanie prac wygrała firma WBM Inwestycje Bartosz Wencel. Koszt prac to 380 tysięcy złotych.

Komentarz

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od środy 20 lutego, lodowisko przy ulicy Narutowicza zostanie zamknięte. Wszystkiemu winna pogoda.

Komentarz

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził dziś Środowiskowy Dom Samopomocy w Jedlance w gminie Jedlińsk. Szef rządu promował program Dostępność +. Przykładem wsparcia państwa w tym zakresie może być wspomniany ośrodek w Jedlance.

Komentarz

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w poniedziałek około południa na ulicy Szarych Szeregów. W tył autobusu komunikacji miejskiej uderzył TIR. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Komentarz

Ponownie tylko jedna oferta. Ponownie za droga

poniedziałek, 18 luty 2019 17:43 Autor
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji wciąż nie może rozpocząć budowy układu komunikacyjnego wokół Radomskiego Centrum Sportu, które budowane jest przy ulicy Struga. Dwa przetargi zostały unieważnione. Na trzeci wpłynęła oferta o ponad milion złotych droższa od zakładanych przez MZDiK kosztów.

Komentarz

Radomskie schronisko prosi o wsparcie 1%

poniedziałek, 18 luty 2019 17:42 Autor
W Radomiu trwa kampania „Zaprocentuj dla Radomia”. Jej celem jest zachęcenie radomian do przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. O takie wsparcie prosi Radomskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej