Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Wiadomości

Rozmowy o budżecie. Będzie sesja?

czwartek, 18 styczeń 2018 16:16 Autor
Radni PiS, SLD i radni niezależni chcą rozmawiać o budżecie.

Komentarz

Czarny Protest w Radomiu

czwartek, 18 styczeń 2018 16:14 Autor
Ogólnopolski Strajk Kobiet odbył się również w Radomiu. Na placu przed Urzędem Miejskim protestowało kilkadziesiąt osób. Protestowało nie tylko przeciw zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

Komentarz

Ponad 325 tysięcy złotych straciłby skarb państwa, gdyby do obrotu wprowadzono nielegalne papierosy, krajankę tytoniową i alkohol, które policja znalazła na posesji, na terenie powiatu radomskiego. Zatrzymano 52-latka.

Komentarz

Certyfikat redukcji emisji zanieczyszczeń PreQurs otrzymał radomski Radpec. To znak, że przedsiębiorstwo energetyki cieplnej w Radomiu spełnia normy dotyczące emisji zanieczyszczeń.

Komentarz

Muzeum Witolda Gombrowicza zaczyna nowy, artystyczny rok. W niedzielę we Wsoli wystąpi duet Bardo w autorskim projekcie muzycznym. Duet tworzą wokalistka Barbara Kinga Majewska i kompozytor Bartłomiej Wąsik.

Komentarz

W siedzibie Przedsiębiorstwa Państwowe Porty Lotnicze został podpisany list intencyjny dotyczący przejęcia przez PPL większości udziałów radomskiego lotniska. To na razie pierwszy krok w tę stronę.

Komentarz

Rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Wernera, Mireckiego i Szarych Szeregów. To jedno z niebezpieczniejszych miejsc w mieście.

Komentarz

Już teraz opracowuje unikatowe rozwiązania, które mają wspierać przemysł. A ma być lepiej, bo Instytut Technologii Eksploatacji z Radomia otrzymał 40 milionów złotych na nowoczesny sprzęt i innowacyjne pomysły dla biznesu.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Rain And Snow

0°C

Radom

Rain And Snow

Wilgotność: 96%

Wiatr: 46.67 km/h

  • dziś

    Rain And Snow 0°C -1°C

  • jutro

    Pochmurno 0°C -5°C