Dzisiaj jest: 23 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

niedziela, 08 marzec 2015 18:35
Dział: Sport
Autor

Piłkarze ręczni Uniwersytetu wykonali zadanie. Pokonali Anilanę Łódź i umocnili się w środkowej strefie tabeli. Po raz pierwszy w tej rundzie skutecznie zagrała defensywa.

Szczypiorniści Uniwersytetu Radom i Anilany Łódź zaprezentowali kibicom znakomite widowisko. Zaraz po rozpoczęciu obie ekipy ruszyły do walki. Początkowo sporo było niedokładności i nerwowości. Radomianie szybciej uporządkowali swoją grę. Tak pierwszego w tym meczu gola zdobył Damian Cupryś. Potem przez kilka minut trwała wymiana ciosów, którą lepiej wytrzymali gospodarze. Uniwersytet wypracował kilka bramek przewagi. Jednak goście nie odpuszczali. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Uniwersytetu 15:14. Po zmianie stron szczypiorniści Uniwersytetu pokazali charakter. Stoczyli zacięty bój z wyżej notowaną Anilaną Łódź. Radomianie rządzili na boisku. Odjechali rywalom i w końcówce mieli już sporą przewagę. Końcowy wynik to 33:25 dla Uniwersytetu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Miedź za mocna dla Uniwersytetu

Piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom rozegrali ostatni mecz w tym sezonie I ligi przed własną publicznością. Rywalem była wyżej notowana Miedź Legnica.

• Cztery bramki Radomiaka

Radomiak wygrał z Olimpia Elbląg i nadal walczy o miejsce w pierwszej trójce II ligi. „Zieloni” pokazali dobrą dyspozycję i skuteczność. To ważne przed kolejnym meczem, w którym radomianie zmierzą się z Wartą Poznań.

• Lekcja od lidera

Trwa seria porażek radomskich szczypiornistów. Tradycyjnie podopieczni trenera Mariusza Greli mieli niewiele do powiedzenia przed własną publicznością.