Dzisiaj jest: 21 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Cerrad Czarni wygrali za trzy punkty

niedziela, 14 luty 2016 13:33
Dział: Sport
Autor

Siatkarze Cerrad Czarnych zdobyli komplet punktów w meczu z AZS Częstochowa. Podopieczni trenera Raula Lozano pokonali akademików 3:1.

Pierwsze dwa sety przyniosły sporo emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. - Nasza gra faluje. W drugim secie prowadziliśmy 16:10, a przegraliśmy. Takiemu zespołowi, jak Cerrad Czarni nie powinno się to zdarzać – mówi Daniel Pliński, kapitan Cerrad Czarnych. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 27:25 dla radomian. Natomiast w drugim secie gospodarze meczu, czyli Cerrad Czarni roztrwonili przewagę i przegrali 23:25. - Gram w siatkówkę ponad 25 lat, ale nadal nie wiem dlaczego tak się dzieje, że nieraz marnuje się tak wysoką przewagę – dziwi się Daniel Pliński. Na szczęście dla radomian w trzeciej i czwartej partii goście nie byli już tak groźni, jak wcześniej. Co prawda sporo było wyrównanych fragmentów gry, ale końcówki zdecydowanie należały do miejscowych. Trzeciego seta radomianie wygrali 25:17. W czwartej partii przewaga gospodarzy też nie podlegała dyskusji. Cerrad Czarni zwyciężyli 25:21. - Warto zauważyć, że w trzecim secie było 13:13. Zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo – podkreśla Daniel Pliński. W tym sezonie Cerrad Czarni dwukrotnie pokonali AZS Częstochowa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Cel to pierwsza szóstka

Zawodnicy i trenerzy Cerrad Czarnych zamienili dresy na garnitury i razem z działaczami i sponsorami spotkali się, aby podziękować sobie za minione miesiące walki w Plus Lidze.

• Radomka w odwrocie

Siatkarki E.Leclerc Radomki przegrały pierwszy mecz w rundzie play-off o piąte miejsce w I lidze. Podopieczne uległy na wyjeździe zespołowi PWSZ Jedynka Tarnów 0:3.

• Onico górą w Radomiu

Cerrad Czarni walczyli o ósme miejsce w tabeli PlusLigi, rywal Onico Warszawa o awans do fazy play-off. Mecz był emocjonującym widowiskiem.

• Zespół z Jedlińska gra o awans

Siatkarze SPS Radmot Jedlińsk walczą o awans do III ligi. Przedostatnia przeszkodą na drodze do celu był zespół Olimpijczyka Mszczonów. Zespół z Jedlińska był gospodarzem meczu, ale wygrał dopiero po pięciu setach.