Dzisiaj jest: 19 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Złóż wniosek o Kartę Seniora

czwartek, 24 wrzesień 2015 17:36
Dział: Wiadomości
Autor  Magdalena Boduła

Trwa przyjmowanie wniosków o wydanie Radomskiej Karty Seniora. Seniorzy będą mogli skorzystać z pakietu ulg i zniżek. Głównie w instytucjach związanych z kulturą i rekreacją.

Od 15 września zaczęto przyjmować wnioski o wydanie Karty Seniora. Mogą się o nią ubiegać się mieszkańcy Radomia powyżej 65 lat. Wnioski o przyznanie pakietu ulg i zniżek należy pobierać ze strony Radomia bądź bezpośrednio w wydziale zdrowia i polityki społecznej urzędu miejskiego. Magistrat liczy, że do tego projektu sukcesywnie dołączać będą organizacje pozarządowe i firmy komercyjne, które przygotują atrakcyjne propozycje dla seniorów. Dokładny wykaz proponowanych ulg znaleźć można na stronie www.radom.pl w zakładce pomoc społeczna oraz na tablicy ogłoszeń wydziału zdrowia i polityki społecznej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • Karta na całą Polskę

  Radom przystąpił do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Pierwsze takie karty seniorzy otrzymali dziś podczas spotkania w magistracie. Dzięki nim można uzyskać różne zniżki podczas pobytu w całej Polsce.

 • To były ćwiczenia

  Kilkuset pracowników Urzędu Miejskiego wraz z władzami miasta ewakuowano dziś rano z magistratu. Powodem był pożar, do którego doszło w jednym ze skrzydeł budynku. Ale spokojnie, to były tylko ćwiczenia.

 • Nowy wydział w Urzędzie Miejskim

  W radomskim Urzędzie Miejskim powstał Wydział Gospodarki Komunalnej i Lokalowej. Będzie zajmował się m.in. utrzymaniem miasta i sprawami lokalowymi.

 • Będą oszczędności na energii

  Osiem ofert wpłynęło na przetarg dotyczący wspólnego zakupu energii przez ponad 110 podmiotów, w tym przez radomski magistrat. Oferty są tańsze niż wstępnie zakładano, zatem dzięki wspólnemu zakupowi uda się zaoszczędzić na rachunkach za energię.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej