Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Konferencja dla cyfrowej szkoły

sobota, 12 listopad 2016 15:01
Dział: Wiadomości
Autor 

Prawie 40 prelegentów, trzy dni zajęć, 70 godzin warsztatów i dużo nowości oświatowych. W Zespole Szkół Technicznych odbędzie się ogólnopolska konferencja szkoleniowa dla pracowników oświaty.

 

Tytuł konferencji to „Nowoczesne technologie informatyczne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Oferta skierowana jest do nauczycieli różnych szkół, ale też do osób zajmujących się zarządzaniem placówkami oświatowymi. - Propozycja skierowana jest do wszystkich nauczycieli, którzy chcą wykorzystywać w swojej pracy technologie informacyjno-komunikacyjne – mówi Artur Rudnicki, wicedyrektor ZST. Taka konferencja odbędzie się już po raz 12. Przez lata organizatorzy szkolenia wyrobili już sobie markę w oświatowym światku. Lista uczestników była zamknięta na długo przed rozpoczęciem konferencji. - Wyczerpaliśmy limit miejsc – informuje Artur Rudnicki. - Nasza oferta dotyczy od nauczanie podstawowych przedmiotów po zaawansowane technologie dla administratorów sieci. Program jest bardzo bogaty. Są i wykłady, i warsztaty. Organizatorzy konferencji zwracają uwagę na praktyczną stronę szkolenia. - To już 12 konferencja i każda jest większa. Zaczynaliśmy od 50, 60 osób – dodaje Artur Rudnicki. - Teraz mamy ponad 240 uczestników. I są jeszcze chętni. Konferencja rozpocznie się w piątek 18 listopada. Wszystkie zajęcia odbędą się na terenie Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Limanowskiego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Rain And Snow

0°C

Radom

Rain And Snow

Wilgotność: 96%

Wiatr: 46.67 km/h

  • dziś

    Rain And Snow 0°C -1°C

  • jutro

    Pochmurno 0°C -5°C