Dzisiaj jest: 18 Marca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Anzelm, Cyryl, Edward

Szpitale w Iłży i Pionkach: komisja wybierała dyrektorów

wtorek, 13 czerwiec 2017 16:54
Dział: Wiadomości
Autor 

Sławomir Idzikowski został wybrany na kandydata na dyrektora szpitala w Pionkach. Na kandydata na dyrektora szpitala w Iłży trzeba jeszcze poczekać, bo żadna z osób nie uzyskała wymaganej większości głosów komisji.

 


Posiedzenia komisji do przeprowadzenia konkursów na stanowiska dyrektorów w szpitalu w Pionkach i w szpitalu w Iłży odbyły się pod koniec ubiegłego tygodnia. O stanowisko dyrektora szpitala w Pionkach ubiegało się dwóch kandydatów: Sławomir Andrzej Idzikowski i Andrzej Kalman. Po indywidualnych rozmowach z nimi komisja przeprowadziła tajne głosowanie. Wymaganą większość głosów uzyskał Sławomir Idzikowski i został wybrany na kandydata na stanowisko dyrektora szpitala w Pionkach.
O stanowisko dyrektora szpitala w Iłży ubiegało się zaś czworo kandydatów: Maria Chmielnicka, Andrzej Kalman, Renata Orawiec i Joanna Mariola Pionka. Po przeprowadzeniu indywidualnych rozmów z kandydatami komisja przeprowadziła tajne głosowanie. W kolejnych trzech głosowaniach żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej większości głosów, zatem komisja nie dokonała wyboru kandydata. Wyniki pracy komisji zostały przedstawione Zarządowi Powiatu Radomskiego, który podejmie ostateczną decyzję.
W przypadku szpitala w Iłży, zarząd w ciągu miesiąca ogłosi nowy konkurs na dyrektora.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Robert Utkowski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

Breezy

0°C

Radom

Breezy

Wilgotność: 46%

Wiatr: 46.67 km/h

  • dziś

    Breezy 0°C -7°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -7°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego