PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

3 niezwykłe pomysły na prezent dla pasjonatów sportów wodnych

Szukasz zachwycającego prezentu urodzinowego dla fanów sportów wodnych? Morza, rzeki i stawy dają wiele możliwości do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury. Nad wodą możesz zarówno oddać się słodkiemu lenistwu na plaży, jak i spędzać czas aktywnie, uprawiając najróżniejsze sporty. Sprawdź nasze topowe propozycje atrakcji wodnych dla każdego!

Prezent dla poszukiwacza podwodnych przygód


Podwodna toń skrywa w sobie masę tajemnic, które tylko czekają, aby je odkryć! Szukasz niepowtarzalnego prezentu na urodziny dla fana morskich przygód? Kurs nurkowania to świetny prezent dla tych, którym niestraszne podwodne głębiny. Podczas kilkudziesięciu godzin zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy bezpiecznego nurkowania oraz zasad komunikacji pod wodą. Będą mieli także możliwość wielu zanurzeń zarówno w zbiornikach naturalnych, jak i na basenach. Kurs kończy się egzaminem, po którego zdaniu otrzymuje się certyfikat OWD, czyli Open Water Diving. Uprawnia on do samodzielnego zanurzania się do głębokości nawet 20 metrów i honorowany jest na całym świecie! Taki kurs jest więc wstępem do wielu podmorskich przygód oraz zdobywania dalszych kwalifikacji, na przykład fotografii podwodnej. Czy już wiesz, kto z Twoich bliskich najbardziej się ucieszy z kursu nurkowania?


Romantyczny rejs dla niej


Wyprawa nad jezioro to świetna forma spędzania letnich weekendów. Możecie wybrać się tylko we dwoje lub zaprosić kilku przyjaciół, aby wspólnie cieszyć się wycieczką. Rejs na wyłączność jest dostępny w różnych lokalizacjach, a w niektórych może trwać nawet 2 dni! Towarzyszyć Wam będzie jedynie sternik, który zadba o bezpieczeństwo atrakcji. Taki rejs to świetny pomysł na prezent dla ukochanej, która uwielbia spędzać czas nad wodą. Cisza i spokój będą idealnym uzupełnieniem zapierających dech w piersiach widoków. Sprawdź najpiękniejsze mazurskie trasy w towarzystwie najbliższych!

Niektóre rejsy rozszerzone są o piękne dodatki, które uzupełnią atrakcję. W części z nich możesz skorzystać z romantycznej kolacji z winem na pokładzie łodzi. Zostanie ona podana przez doświadczonych kelnerów. Towarzyszyć Wam będzie romantyczna muzyka i intymna atmosfera, w której możecie świętować swój wielki dzień. Inne zaś połączone są o opiekę przewodnika. Z pokładu jachtu możecie zwiedzać okoliczne zabytki oraz poznać fascynujące historie. Są nawet takie, podczas których możecie razem z przyjaciółmi zorganizować imprezę na pokładzie! Którą wycieczkę statkiem wybierzesz dla siebie i swoich bliskich?


Ekscytujące sporty wodne dla niego


Na tafli rzeki, jeziora czy nawet morza mamy możliwość przeżycia wielu niesamowitych, sportowych przygód. Napięcie powierzchniowe i wyporność wody zapewniają idealne warunki do żeglugi czy surfingu. Idealny prezent dla mężczyzny, który uwielbia spędzać czas nad wodą, pozwoli mu na rozwijanie swoich pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Chcesz wiedzieć, jakie lekcje sportów wodnych ma w ofercie Prezentmarzeń? Sprawdź najpopularniejsze i wybierz idealny prezent dla niego!


Lekcja kitesurfingu


Ten sport stanowi połączenie surfingu z elementami paralotniarstwa. Do deski przymocowany jest specjalny latawiec, który umożliwia jeszcze szybsze płynięcie na fali i dostarcza dodatkowych wrażeń!


Flyboard – ewolucje na wodzie


Do atrakcji niezbędna jest motorówka ze sternikiem oraz odrzutowe buty. Specjalna turbina wyrzuca wodę pod tak dużym ciśnieniem, że uczestnik atrakcji może latać nawet kilka metrów nad powierzchnią wody!


Kurs na sternika motorowodnego


Uczestnik pod okiem doświadczonych instruktorów może poznać podstawy sterowania łodzią motorową. Przećwiczy także podstawowe manewry i nauczy się zasad bezpieczeństwa panujących na wodzie. Po tym może przystąpić do egzaminu, po którym może zdobyć patent sternika motorowodnego.

Dla pasjonatów sportów wodnych mamy przygotowane całe mnóstwo ekscytujących atrakcji, z którymi rozwiną posiadane już umiejętności i zdobędą nowe. Sprawdź pełną listę możliwości na prezentmarzen.com!

Artykuł sponsorowany, 31 maj 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu