PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

5 powodów dlaczego catering dietetyczny jest dla mnie

Z roku na rok rośnie świadomość w tematyce żywienia oraz jego wpływu na zdrowie. Polacy chcą wyglądać i czuć się lepiej, dlatego coraz chętniej korzystają z siłowni oraz próbują, zmieniając swoje nawyki żywieniowe, na te zdrowsze. Zbilansowana dieta znacząco poprawia nasze ogólne samopoczucie. Niestety mnogość obowiązków zarówno domowych, jak i zawodowych często weryfikują zapał. Tempo życia w połączeniu z ogólną dostępnością śmieciowego jedzenia nie ułatwiają sprawy. A co, jeśli zbilansowana dieta w postaci gotowych posiłków byłaby zawsze przy Tobie? Oto 5 powodów, dla których warto skorzystać z cateringu dietetycznego.

1. Oszczędność czasu

W zabieganym świecie jedną z najwyższych wartości jest niewątpliwie czas. Dobry catering pudełkowy jest w stanie zagwarantować przynajmniej 1 godzinę dziennie dodatkowego wolnego czasu. Czasu, który możesz spędzić z najbliższymi, na hobby, czy spokojnie skupić się na pracy. Przygotowanie posiłków to przecież nie tylko gotowanie, to planowanie, szukanie w Internecie zdrowych dań, zakupy, stanie w kolejkach. Jedzenie pudełkowe dostarczane jest rano i wiesz dokładnie, co będziesz jeść, dzięki czemu możesz śmiało ze swojego kalendarza wykreślić zakupy i przyrządzanie posiłków. Diety pudełkowe to niewątpliwie ogromna oszczędność Twojego czasu.

2. Opcja dla mam

Pozostając w tematyce czasu, to nikt, tak jak mamy nie wie, jak często go brakuje. Mamy, zwłaszcza malutkich dzieci powinny odżywiać się zdrowo, aby mieć odpowiednią ilość energii do opieki nad maluchami. Nie wspominając już o mamach karmiących piersią, dla których oczywistą sprawą jest istotny wpływ diety na proces laktacji. Niestety bardzo często obowiązki domowe przyczyniają się do tego, że mama myśli o sobie w ostatniej kolejności i je cokolwiek w biegu. Nie ma chyba lepszego rozwiązania dla świeżo upieczonych mam niż catering dietetyczny Częstochowa . Gotowe posiłki, które wystarczy jedynie podgrzać. Zdrowa mama to szczęśliwe dziecko.

3. Wygoda

Meczy Cię ciągłe liczenie kalorii? Firma cateringowa zrobi to za Ciebie. Dieta pudełkowa jest zdecydowanie najwygodniejszą opcją dla osób próbujących walczyć z nadmiernymi kilogramami. Dieta przygotowana przez specjalistów, przyrządzona przez najlepszych kucharzy prosto pod drzwi Twojego domu, w dodatku bez męczącego liczenia kalorii, czy to nie brzmi świetnie?

4. Dobry start

Gdy masz już dość i chcesz raz na zawsze zmienić swoje nawyki żywieniowe a gubisz się w nadmiarze informacji i nie wiesz, jaka dieta będzie dobra dla Ciebie, Fit catering może okazać się najlepszą opcją na start. Wybierając catering dietetyczny oddajesz się w ręce specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednią kaloryczność i rodzaj diety dostosowany do Twoich aktualnych potrzeb. Dzięki temu przygoda ze zdrowym odżywianiem będzie łatwa i przyjemna, i być może zwiększysz swoje szanse na zmiany nawyków żywieniowych na stałe.

5. Zero waste

Marnowanie żywności dotyczy praktycznie każdego. Jest to powszechny problem i warto z nim walczyć dla dobra środowiska. Jedzenie pudełkowe pozwala na zredukowanie problemu marnowania żywności do zera. Zbilansowana dieta, która dostarcza odpowiednią ilość kalorii powoduje, że jedzenie jest wykorzystywane każdego dnia bez pozostawiania niedokończonych porcji posiłków, które najprawdopodobniej pozostałyby w procesie tradycyjnego gotowania w domu.

6. Oszczędność pieniędzy

Utarło się, że Fit catering jest drogi. Nic bardziej mylnego. Tani catering dietetyczny może być smaczny, zbilansowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Przekonanie o tym, że tania dieta pudełkowa nie istnieje, wynika z faktu, że myślimy, iż gotując w domu posiłki wychodzą taniej. Nie zawsze tak jest. Na bilans dobrze skomponowanej odżywczo diety składa się wiele czynników i koszt samych produktów nie jest jedynym kosztem, jaki ponosimy podczas samodzielnego ich przygotowania. Przejazd od jednego sklepu do drugiego w poszukiwaniu dobrych jakościowo produktów, koszty energii itp. Po głębszej analizie może okazać się, że dieta pudełkowa wychodzi nawet taniej niż samodzielne przygotowanie posiłków.

7. Różnorodność

Dieta nigdy nie powinna być monotonna. Dieta pudełkowa jest różnorodna. Jedzenie pudełkowe zapewnia bogactwo smaków, dzięki czemu zdrowe odżywianie nie jest nudne. Każdego dnia catering dostarcza różne dania pod nasz adres. Takie rozwiązanie powala na dostarczenie do organizmu wszelkich niezbędnych mikro i makroskładników. Dzięki różnorodności produktów każdego dnia bilans tłuszczów, białka i węglowodanów zostaje zachowany. Składniki odżywcze dostarczane są z różnych źródeł. W przypadku nietolerancji lub wykluczeń dietetycy zadbają o przygotowanie menu zapewniającego dostarczenie niezbędnych składników odżywczych.

Dieta pudełkowa jest niewątpliwie kuszącą opcją dla coraz szerszego grona odbiorców. Czy to opcja dla Ciebie? Sam musisz zdecydować. Na pewno warto rozważyć taki sposób odżywiania, gdyż jak widać niesie on za sobą wiele korzyści, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na jakość Twojego życia.

Artykuł sponsorowany, 13 grudzień 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu