PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Asystent zakupowy - jak oszczędzać kupując codzienne produkty?

Czy oszczędzanie musi zawsze wiązać się z poczuciem straty? Oczywiście, że nie! Robiąc mądre zakupy, wybierasz promocyjne produkty i tropisz lukratywne okazje. Zainstaluj na swojego smartfona aplikację, która pomoże ci podreperować budżet. Bardzo ciekawą opcją jest np. Blix. Dzięki niej codziennie wpadnie do twojego portfela kilka zaoszczędzonych złotówek.

Z Blixem twoje wydatki zawsze pod kontrolą

Jeśli korzystasz z papierowych gazetek sklepowych lub przeglądasz strony internetowe sklepów w poszukiwaniu promocji, wypróbuj Blixa - zamienisz stosy papieru w aplikację i zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Dzięki temu wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w swoim smartfonie lub w tablecie. Jak to działa? Zasady są bardzo proste, a sama aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna. Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Android, wejdź na tę stronę w celu pobrania aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazetki.gazetki&hl=pl. Z kolei w przypadku systemu iOS plik do pobrania znajduje się tutaj: https://apps.apple.com/pl/app/blix-gazetki-promocyjne/id1012288672?l=pl. 

Blix to niezwykle przydatne narzędzie niezbędne do tropienia promocji. Bogata oferta sklepów spożywczych, supermarketów i mniejszych dyskontów bez wertowania pojedynczych gazetek promocyjnych. Wystarczy kilka kliknięć, aby wiedzieć, co i gdzie możesz kupić po okazyjnej cenie. Kilkadziesiąt marek oraz produktów w jednym miejscu i bieżąca aktualizacja oferty plus powiadomienia na twój smartfon – czy można chcieć czegoś więcej?

Oczywiście możesz też stworzyć listę swoich ulubionych i częściej odwiedzanych sklepów. Dzięki temu będziesz otrzymywać powiadomienia dostosowane do twoich preferencji, czyli zawsze świeże wieści z konkretnych dyskontów czy hipermarketów. Masz też możliwość przeglądania pojedynczej gazetki np. Lidla czy Biedronki.

Karty Lojalnościowe i inne udogodnienia

Kolejna ciekawa opcją Blixa to możliwość wgrania kart lojalnościowych dopasowanych do wybranych sklepów. Dzięki temu nie musisz zabierać ich ze sobą i gorączkowo przeszukiwać portfela przy kasie. Wystarczy, że wyświetlisz je na ekranie smartfona i zeskanujesz kod, aby wykonać operację.

Warto też wspomnieć o innej ciekawej opcji aplikacji, która umożliwia porównywanie cen produktów. Wpisujesz w wyszukiwarkę konkretną rzecz np. „herbata czarna” czy „konserwa mięsna” i zatwierdzasz wybór kliknięciem. W efekcie otrzymujesz zestawienie cen z różnych sklepów i wiesz, gdzie i w jakiej cenie znajdziesz poszukiwane produkty.

Tak samo działa wyszukiwarka promocji. Jeśli chcesz nabyć wybraną rzecz w niższej cenie, również za pomocą lupki umieszczonej na stronie Blixa wyszukasz atrakcyjne promocje i zniżki.

Szybkie i tanie zakupy – trzymaj wydatki w ryzach!

Jedną z bardzo pomocnych funkcji Blixa jest możliwość tworzenia list planowanych zakupów. Już nigdy więcej nie będziesz tracić czasu na gorączkowe poszukiwanie półek sklepowych w celu znalezienia tego, co ci potrzebne. Jeśli szukasz konkretnego produktu, wystarczy, że uruchomisz wyszukiwarkę i otrzymasz zakupowe wskazówki. Pojawi się czytelna lista z ofertą sklepów, w których znajduje się konkretny produkt. Teraz wystarczy wybrać najlepszą ofertęi udać się na zakupy;

Blix to oszczędność czasu i mądre, spokojne zakupy. Oszczędzasz też pieniądze i nerwy, których nigdy nie brakuje podczas wyszukiwania promocji na własną rękę. Poręczne listy zakupów pomogą ci jeszcze lepiej zorganizować każde wyjście do sklepu i zapanować nad swoim portfelem.

Artykuł sponsorowany, 24 lipiec 2020
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Radomska Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu