PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Azjatycki lider na polskim rynku oczyszczaczy

Coway jest koreańską firmą, która w swojej ofercie oprócz oczyszczaczy powietrza posiada także kosmetyki oraz urządzenia filtrujące wodę.

Oczyszczacze powietrza Coway sprawdzą się do dużych powierzchni, a przy tym są bardzo energooszczędne i ciche. Dzięki temu mogą one pracować w sypialni, pokoju dziecka, przedszkolu czy w biurze. Zastosowany w nich system filtracji oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń w aż 99,9%. Dodatkowo firma Coway dla wszystkich swoich produktów stworzyła mobilną aplikację, dzięki której możemy kontrolować pracę danego urządzenia oraz skorzystać z dodatkowych funkcji.

Oczyszczacz powietrza Coway Storm 

Wydajność na poziomie 492 m³/h pozwala na szybkie i skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni aż do 70 m². Coway Strom jest także niezwykle cichy - jego głośność w najniższym trybie wynosi 22 dB. Wielostopniowa filtracja powietrza gwarantuje 99-procentową skuteczność w oczyszczaniu powietrza.

morning-1850893_1920

4 tryby cyrkulacji powietrza 

Powietrze w oczyszczaczu Coway Storm jest wydmuchiwane przez 4 wyloty.

  • Obieg intensywnej cyrkulacji - skupiony strumień powietrza wydmuchiwany jest przez przedni wlot.
  • Obieg standardowy - powietrze wydmuchiwane jest górnym wylotem.
  • Obieg bardzo mocny - jest to program, który przez 10 minut działa na najwyższych obrotach przełączając się pomiędzy trzema pozostałymi trybami cyrkulacji.
  • Obieg zróżnicowany - powietrze wydmuchiwane jest górnym i przednim wlotem.

Filtracja powietrza na najwyższym poziomie 

Oczyszczacz powietrza Coway Storm posiada 4-stopniową filtrację.

  • 1 Filtr wstępny - przechwytuje wszelkie większe zanieczyszczenia, takie jak: pyłki kurzu, sierść czy włosy.
  • 2 Filtr drobnego pyłu - wyłapuje drobniejsze cząstki takie jak pyłki czy pleśnie.
  • 3 Filtr węgla aktywnego - jego zadaniem jest neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów oraz pozbywanie się zanieczyszczeń gazowych takich jak lotne związki organiczne.
  • 4 Filtr HEPA H12 - jest głównym filtrem oczyszczacza. Zajmuje się usuwaniem zanieczyszczeń - bakterii, roztoczy, alergenów czy groźnych dla naszego zdrowia składników smogu takich jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Skuteczność w oczyszczaniu powietrza wynosi 99,9%.

Optymalna praca urządzenia 

Panel kontrolny daje nam możliwość dostępu do najważniejszych informacji dotyczących pracy oczyszczacza. Poszczególne diody informują o prędkości wentylatora oraz trybie cyrkulacji powietrza. Timer pozwala na zaprogramowanie pracy oczyszczacza. Aktualną jakość powietrza wskazuje duży, kolorowy wskaźnik z przodu urządzenia. Dla wielu użytkowników dużym udogodnieniem będzie funkcja pracy automatycznej. Dzięki niej oczyszczacz automatycznie dobierze pracę do warunków jakie panują w otoczeniu. Praca automatyczna może odbywać się w następujących trybach:auto, silent, haze, sleep. Ten ostatni włącza się, gdy w pomieszczeniu jest ciemno przynajmniej przez 3 minuty i redukuje poziom głośności i zużycie energii. W trybie manualnym możemy wybrać jedną z trzech prędkości wentylatora - low, medium, high. Za pomocą trybu QUICK urządzenie włączymy na najszybsze obroty i największą moc.

Podsumowanie - Oczyszczacz powietrza Coway Storm 

Oczyszczacz Coway Storm to urządzenie, które dzięki swojej dużej wydajności, oczyści powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 70 m². Wysokiej jakości system filtracyjny gwarantuje usunięcie nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Bogate wyposażenie oraz wiele trybów pozwala na optymalizację pracy urządzenia i komfortowe użytkowanie

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Artykuł sponsorowany, 12 marzec 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu