PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ciekawa reklama dla firm obsługujących turystów

Są takie miejscowości w Polsce, w których ruch turystyczny właściwie nie zawiera przez cały rok. Do wielu miast w Polsce przyjeżdżają turyści zarówno w lato, jak i w okresie świątecznym w zimie, jak i przy innych różnych okazjach. Jeżeli macie firmę która oferuje jakieś usługi albo produkty dla turystów zapewne wiele razy zastanawialiście się już jak przyciągnąć ich do siebie zanim jeszcze przyjadą do waszego miasta. 


Oczywiście jeżeli ktoś szuka skutecznej reklamy tak aby turyści zobaczyli ją jeszcze póki są u siebie w miejscowości, zanim pojadą do docelowego miejsca, na pewno do głowy przychodzi i od razu reklama w prasie ogólnopolskiej, w telewizji ogólnopolskiej, albo w radiu ogólnopolskim. Jest jak najbardziej dobry pomysł, tylko niestety ceny takiej reklamy są tak wysokie, że mało którą firmę w Polsce będzie stać na to aby w ten sposób reklamować swoją działalność, szczególnie jeżeli jest to mała rodzinna firma albo działalność jednoosobowa założone jakiś czas temu. 

Jest jednak coś co doskonale dotrze zarówno do turystów jak są jeszcze u siebie, jak i potem kiedy będą już na miejscu, jest to według nas pozycjonowanie strony internetowej wyszukiwarce Google. Załóżmy że macie firmę w Lublinie, a jednocześnie chcielibyście aby turyści z północy kraju, widzieli waszą reklamę i jeszcze zanim zaplanują podróż do Lublina, a następnie potem jak już będą w Lublinie na miejscu aby zobaczyli ponownie waszą reklamę na swoich telefonach albo laptopach. Pozycjonowanie strony internetowej polega na tym że na ustalone wspólnie hasła, po których internauci będą szukali oferty takiej firmy jak wasza, pozycjonuje się waszą stronę, a następnie kiedy ktoś wpisze to hasło zobaczę jako jedną z pierwszych właśnie waszą witrynę internetową. 

Jest to niesamowita reklama, gdyż nie dość, że w bardzo niskiej cenie, gdyż abonament miesięczny zaczyna się już od kilkuset złotych, to dociera ta reklama bezpośrednio do zainteresowanych osób, czyli takich które wpiszą konkretne słowo kluczowe które wspólnie ustalimy. Pozycjonowanie stron www w Lublinie czy innym mieście w Polsce, do pozycji dajemy w różnych miastach, ma niesamowite trzy zalety, przede wszystkim niska cena, następnie dotarcie bezpośrednio do zainteresowanych osób, oraz dotarcie do potencjalnych klientów w momencie kiedy mają czas i chęć na rozpatrzenie w ofercie waszej firmy.

Zauważcie, że w chwili obecnej, prawdopodobnie każdy wasz potencjalny klient zarówno w Lublinie jak i innym mieście w Polsce ma przy sobie przez całą dobę telefon komórkowy a na nim wyszukiwarkę Google oraz dostęp do internetu. A to znaczy że kiedy zacznie szukać oferty takiej firmy jak wasza, to wystarczy tylko aby na jego telefonie pojawiła się wasza strona internetowa na pierwszych pozycjach, tak aby szansa na to że zostanie waszym klientem była o wiele większa. 

Pozycjonowanie strony internetowej w Lublinie czy innym mieście w Polsce, spowoduje, że traficie bezpośrednio do zainteresowanych osób, czyli nie będziecie musieli już kolportować ulotek na cały Lublin z góry wiedząc że większość ulotek trafi bez czytania do śmietnika, tutaj płaci się tylko za dotarcie do klientów którzy wpiszą konkretne hasło, dlatego taka reklama będzie o wiele tańsza a jednocześnie o wiele bardziej dopasowana. 

Kolejną niesamowitą zaletą jest to że pozycjonowanie strony internetowej w Lublinie sprawi że waszą stronę internetową, czyli waszą reklamę klienci zobaczą w najdogodniejszym dla nich momencie. Nie w momencie kiedy oglądają film i ktoś przerywa im ten film reklamami, nie w momencie kiedy jadą samochodem i widzą billboard na ulicy i nie mają jak skorzystać z oferty, pozycjonowanie strony w Lublinie pokażę waszemu przyszłemu klientowi waszą witrynę, w momencie kiedy on siądzie do komputera, albo wyjmie telefon komórkowy i będzie miał czas na to żeby zapoznać się z waszą ofertą. 
Gdyż właśnie wtedy to on, decyduje że ma czas i chęć rozpatrzeć oferty takich firm jak wasza, a więc wystarczy wtedy tylko aby Wasza witryna szybko wczytała mu się na telefonie, aby oferta była atrakcyjna, aby były dane kontaktowe do waszej firmy, a szansa że zostanie waszym klientem jest wtedy niesamowicie większa

Jak dodamy do tego, że pozycjonowanie strony internetowej w Lublinie może kosztować już od stu złotych netto miesięcznie za frazę z dodatkiem miasta Lublin, bo taka cena jest już dostępna w naszej ofercie w naszej firmie, to wychodzi na to że na tego typu reklamę będzie stać nawet jednoosobową działalność gospodarczą która założona została kilka dni temu. 

Zauważcie jak bardzo skuteczna jest ta forma reklamy, prawdopodobnie wy trafiliście na tą stronę internetową wpisując hasło "pozycjonowanie Lublin", tak samo będzie z waszą ofertą, wasza witryna firmowa będzie pokazywała się na ustalone z nami hasła, a wtedy szansa że potencjalny internauta zamieni się w potencjalnego klienta jest o wiele większa niż w innych rodzajach reklamy.

Wszystkie wyceny wykonujemy całkowicie bezpłatnie, dlatego wyślij do nas EBE.pl teraz mailem swoje słowo kluczowe albo kilka haseł nad którymi myślicie, a mnie przygotujemy dla was bezpłatną, szybką wycenę pozycjonowania waszej witryny firmowej, w najbardziej w chwili obecnej według nas skutecznej wyszukiwarce jaką jest Google. 
Jeżeli nie wiecie jakie hasła powodują, że klienci mogą trafić do waszej firmy, wyślijcie nam po prostu adres swojej strony internetowej a my na podstawie naszego ponad 20-letniego doświadczenia, oraz narzędzi dostępnych w internecie, określimy jakie hasła wyszukują internauci kiedy szukają oferty takich firm jak wasza.

Ponieważ proces pozycjonowania trwa dosyć długo, dlatego nie czekajcie, już teraz skontaktujcie się z nami, tak aby już za jakiś czas wasza witryna firmowa pokazywała się dzięki pozycjonowaniu tam gdzie obecnie jest wasza konkurencja i wasi klienci czyli w wyszukiwarce Google na telefonach, tabletach, laptopach, w komputerach stacjonarnych waszych klientów.
Artykuł sponsorowany, 21 czerwiec 2024
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu