PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Co pasuje do jeansów? Przegląd opcji modowych

Ostatnie co najmniej dwie dekady z pewnością należały do jeansów. Niezależnie od tego czy są to rurki, jeansy z prostymi nogawkami czy też dzwony, spodnie te nie wychodzą z mody i pasują niemalże do każdej stylizacji. W zależności, od tego, jaki charakter stylizacji chcemy uzyskać, możemy połączyć je np. ze sportowym T-shirtem, ulubioną bluzką czy też z elegancką marynarką. Co zatem najlepiej pasuje do jeansów?

Jeansy na co dzień

Są wygodne, dobrze dobrane podkreślają sylwetkę, a przede wszystkim są ponadczasowe. Jeansy, bo o nich tutaj mowa, to must have w szafie każdej kobiety. Z czym je połączyć, żeby stworzyć niebanalną stylizację?

Znakomitą opcją będzie tutaj klasyczna prosta bluzka z długim rękawem o uniwersalnym kolorze (np. z La Mania). Sprawdzi się ona świetnie, zarówno z jeansami typu boyfriend, jak i również z tymi o fasonie klasycznym, dopasowanym do sylwetki. Taka bluzka da nam dobrą bazę do dalszych szaleństw ze stylizacjami - możemy ją zestawić ze swetrem, bluzą rozpinaną czy też marynarką, ale równie dobrze można ją połączyć solo, z samymi jeansami i sprawdzi się także fantastycznie.

la-mania-6620d3b6d99e6

Z kolei w cieplejsze dni, warto zestawić jeansy z dobrym jakościowo T-shirtem. W takim ubraniu będzie nam wygodnie, ale też tak jak w przypadku bluzki z długim rękawem, w razie potrzeby możemy ten sportowy czy też casualowy charakter stylizacji zmienić na nieco bardziej oficjalny. Wystarczy dodać elegancką marynarkę.

Jeansy na oficjalne okazje

Chociaż kiedyś mogło być to nie do pomyślenia, już od dawna jeansy królują również podczas oficjalnych uroczystości. Wystarczy, że połączymy je z elegancką koszulą czy też wspomnianą wyżej marynarką (ewentualnie z obiema jednocześnie). Dodając do tego szpilki, mamy stylizację, której nie powstydziłaby się żadna kobieta.

Jako przykład może nam tutaj posłużyć światowa marka Guess, która w swoich propozycjach ubioru pokazuje, że eklektyzm w modzie opanował salony na dobre.

Jakie buty do jeansów?

Mówi się, że buty stanowią uzupełnienie całej stylizacji, nadając jej charakteru. Trudno bowiem powiedzieć, że stylizacja jest całkowicie elegancka, jeżeli jest uzupełniona butami do biegania, ale też nie sposób powiedzieć, żeby stylizacja była sportowa, jeżeli do oversizowego dresu dołożyłoby się eleganckie szpilki.

Na szczęście, jeansy są o tyle dostosowujące się do całej stylizacji, że w zależności od tego, jakie do nich dołożymy dodatki oraz pozostałe elementy garderoby, taki będą odgrywały charakter w całym stroju. Można je zestawić z trampkami, adidasami, lordsami, szpilkami i tak naprawdę, czym tylko zapragniemy.

Coraz większym zainteresowaniem, jeżeli chodzi o obuwie, cieszą się również klapki typu Birkenstock, a co najważniejsze, oprócz tego, że są one nadzwyczaj wygodne i można zrobić w nich tysiące kroków, będą one też odpowiednie do niemalże każdych jeansów, co ponownie potwierdza, że jest to typ spodni, który pasuje, nie tylko do najrozmaitszych dodatków i przeróżnych górnych części garderoby, ale również sprawdzi się on na każdą porę roku.

Artykuł sponsorowany, 19 kwiecień 2024
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu