PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Czy warto postawić na katering dietetyczny?

Dieta pudełkowa z dostawą jest coraz popularniejszą formą zamawiania gotowych, zbilansowanych posiłków. Jest wiele różnych przyczyn które kierują ludźmi decydującymi się na catering pudełkowy. Oszczędność czasu, różnorodność diet i potraw, pełna kontrola kalorii to główne czynniki którymi kierują się ludzie.

Dlaczego właściwie wybrałam dietę pudełkową?

Pierwszym i najważniejszym argumentem było dla mnie przejście na dietę. Ale nie miała to być tymczasowa, restrykcyjna dieta która po miesiącu walki doprowadziłaby pewnie, do powrotu, do wcześniejszych przyzwyczajeń. Tym razem miało być inaczej a zmiana przyzwyczajeń żywieniowych miała pozostać ze mną na dłużej. Wybrałam catering Częstochowa ponieważ oferował szereg różnych diet, do dyspozycji były zarówno standardowe diety, jak również wegańskie czy ketogeniczne. Postanowiłam wypróbować jedzenie pudełkowe Dieta Vegan, chciałam przełamać opinie znajomych, że jedzenie wegańskie jest monotonne i niesmaczne. Wybrałam dietę pudełkową z dostawą i po pierwszym dniu już przepadłam. Jedzenie było przepyszne, różnorodne i kolorowe. Z niecierpliwością wyczekiwałam pory każdego posiłku. Catering dietetyczny oferuje posiłki zbilansowane o określonej kaloryce, podzielone odpowiednio na porcje wystarczające na cały dzień. W kolejnych miesiącach próbowałam tez diety bez nabiału oraz niskowęglowodanowej, posiłki były smaczne i sycące. Obecnie powróciłam do diety Vegan.

Czy catering dietetyczny to tylko pyszne jedzenie?

Wyobraź sobie, że jesteś przez osiem godzin w pracy, po pracy jedziesz po zakupy spożywcze, stoisz w kolejkach w sklepie a później w korkach zanim dotrzesz do domu. Następnie minimum kolejna godzina, spędzona w kuchni na przyrządzaniu obiadu i ogarnianiu zakupów. Od momentu wyjścia do zjedzenia posiłku mijają dwie lub trzy godziny. Czy tak musi być? Przecież tak wiele można by było zrobić w tym czasie innych rzeczy. Dla mnie czas to istotny aspekt i w tym przypadku świetnie sprawdziła się dieta pudełkowa. Wieczorem dostarczane jest jedzenie na cały kolejny dzień, nie muszę martwić się niczym. Nie ma konieczności robienia dodatkowych zakupów spożywczych, więc jest to też oszczędność. Nie oszukujmy się ale z większości zakupów wychodzimy z produktami których nie potrzebujemy. Zaplanowałam sobie w jakich godzinach spożywam posiłki i trzymam się grafiku. Jedzenie wystarczy podgrzać, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek, a samo podgrzanie to kilka minut. Dieta pudełkowa pomogła mi ograniczyć również zużycie wody. Tak to może zabrzmieć dziwnie ale brak konieczności gotowania, skutkuje brakiem brudnych naczyń.

Czy dieta pudełkowa może wpłynąć na samopoczucie?

Odkąd stosuję dietę pudełkową czuję się wspaniale, nie muszę tracić czasu na gotowanie a mogę poświęcić go na odpoczynek, rozwój i spotkania. Catering dietetyczny wspomaga też moje dążenia do idealnej sylwetki ponieważ zamiast przygotowywać posiłki mogę w tym czasie zrobić trening na siłowni. Gotowe posiłki pozwalają mi na regularne odżywianie a określona kaloryka pozytywnie wspiera redukcję masy ciała. Pozostaje mi tylko polecić tę formę odżywiania.

Artykuł sponsorowany, 12 październik 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu