PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Czy znasz 6 zalet zaciągania pożyczek na raty przez internet?

Pożyczki online są obecnie jedną z najpopularniejszych form szybkiego finansowania. Według statystyk publikowanych przez BIK w 2019 roku firmy pożyczkowe udzieliły do końca sierpnia pożyczek na łączną kwotę 4,685 mld zł. To obrazuje ogromną skalę rynku pożyczkowego w Polsce. Sprawdź, czy czy znasz 6 zalet zaciągania pożyczek na raty przez internet?

Szybkie pieniądze online do 15 minut

 

Wraz z przeniesieniem działalności z placówek stacjonarnych do internetu nastąpiło skrócenie procesu wnioskowania o pożyczki na raty oraz ograniczenie formalności do minimum. Teraz wypełnienie krótkiego formularza zajmuje zaledwie kilka minut. Natomiast pieniądze trafią na konto klienta natychmiast po wydaniu decyzji kredytowej. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu do swoich usług przez niektórych pożyczkodawców serwisów przelewów ekspresowych. Jeżeli dana firma nie udostępnia takiego rozwiązania, a rachunek wnioskodawcy znajduje się w innym banku, wiele zależy od godzin sesji Elixir.

 

Budowanie historii kredytowej

 

Jeżeli klient spłaci swoje zobowiązanie w terminie, pożyczkodawca przekaże informacje na ten temat do bazy BIK. Dzięki temu ma on szansę na budowanie pozytywnej historii kredytowej, co może ułatwić w przyszłości otrzymanie kredytu w banku. Warto zaznaczyć, że brak jakichkolwiek wpisów w BIK wiąże się często z odmową ze strony kredytodawcy.

 

Dostęp do pieniędzy z każdego miejsca

 

Jak zostało wspomniane, do otrzymania pożyczki na raty online potrzebny jest poprawnie wypełniony wniosek. Aby otrzymać do niego dostęp, wystarczy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej i gotowe. Dzięki możliwości wnioskowania przez internet możemy dopełnić wszelkich formalności z każdego miejsca w dowolnym czasie.

 

Łagodniejszy scoring niż w banku

 

Jedną z zalet pozabankowych pożyczek przez internet jest również ich dostępność. Bardzo często osoby, które nie mają szans na pozytywną decyzję kredytową w banku, otrzymują wsparcie finansowe od firm pożyczkowych. Odpowiada za to łagodniejszy scoring. Niektórzy pożyczkodawcy akceptują również wnioski od osób posiadających negatywne wpisy w bazach.

 

Duży wybór firm

 

Na rynku pożyczkowym powstaje coraz więcej firm, które zapewniają swoich potencjalnych klientów o tym, że ich oferta jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Aby wybrać spośród tak wielu pożyczek tę odpowiednią dla siebie, warto skorzystać z porównywarek pożyczek, które udostępniają na swoich stronach szeroką gamę produktów do wyboru, na przykład https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-ratalne/.

 

Mniej formalności 

 

Dzięki nowoczesnym metodom weryfikacji nie musimy się martwić dostarczaniem dodatkowych dokumentów, między innymi zaświadczeń z miejsca pracy. W zamian wystarczy zalogować się do swojego konta bankowego za pomocą specjalnej aplikacji takie jak Instantor czy Kontomatik. Dzięki nim pożyczkodawca ma również możliwość wstępnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Niektóre firmy umożliwiają potwierdzenie niezbędnych informacji za pomocą wyciągu z konta bankowego lub przelewu weryfikacyjnego. Informacje na ten temat można znaleźć na ich stronach internetowych lub w opiniach ekspertów.

Zobacz także: To musisz wiedzieć, gdy szukasz pożyczki online na raty

 

Artykuł sponsorowany, 25 wrzesień 2019
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Radomska Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu