PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Dlaczego warto korzystać z diety pudełkowej?

W ostatnim czasie usługa cateringu pudełkowego staje się coraz popularniejsza. Trudno się temu dziwić, to zdrowe, pyszne i przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie. Poniżej dowiesz się więcej o zaletach diety pudełkowej – sprawdź, czy to coś dla Ciebie!

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to gotowe zestawy posiłków, najczęściej dostarczane przez firmę cateringową do Twojego domu lub do pracy. Posiłki są zdrowe, pyszne i przede wszystkim dobrze zbilansowane. Dietę możesz dostosować do swoich preferencji wybierając odpowiednią podaż kalorii i wariant. Wariantów zazwyczaj jest kilka: standardowy, wegetariański, wegański, bezlaktozowy, zawierający mniej glutenu i dieta dla dzieci. Opcji do wyboru jest tyle, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dla kogo jest catering dietetyczny?

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie właściwie dla wszystkich! Dla kogo może być idealny?

Dla wegan i wegetarian: martwisz się czy Twoja dieta na pewno jest dobrze zbilansowana? Nie musisz, ktoś zrobi to za Ciebie. Dla zabieganych: nie masz czasu na gotowanie, a mimo wszystko chcesz jeść zdrowo – problem rozwiązuje jedzenie pudełkowe. Dla sportowców. Dieta w sporcie jest bardzo ważna, dzięki zdrowym posiłkom można zyskać wiele energii i poprawić wyniki. Dla rodziców: żeby Twoje dziecko kształtowało zdrowe nawyki żywieniowe już od najmłodszych lat. Dla chcących zadbać o sylwetkę. Chcesz schudnąć? Wybierasz mniejszą ilość kalorii. Nie musisz ich liczyć, ktoś już to zrobił. Ty tylko cieszysz się pysznym jedzeniem. Proste?

Zalety cateringu pudełkowego

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, sprawdź pozostałe zalety diety pudełkowej!

Przede wszystkim zbilansowany jadłospis. Obecnie wśród tylu żywieniowych możliwości trudno jest dokonywać zdrowych wyborów. Z jedzeniem pudełkowym nie musisz się tym przejmować, zespół specjalistów wybiera za Ciebie. Skuteczność w osiąganiu celów zdrowotnych i sylwetkowych – jadłospis jest dobrze rozplanowany i zróżnicowany, dzięki czemu łatwiej przestrzegać diety. Oszczędność czasu. Ile czasu zajmuje Ci gotowanie? A teraz wyobraź sobie, że już nie musisz gotować. Pomyśl, na co chcesz ten czas przeznaczyć! Wybierz catering dietetyczny z dostawą, a posiłki na cały dzień znajdziesz co rano przed Twoimi drzwiami. Nie marnujesz jedzenia. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę, ile jedzenia wyrzuca się na całym świecie. Często część produktu jest zużywana do przygotowania posiłku, a z resztą nie ma co zrobić i psuje się w lodówce. Przy jedzeniu pudełkowym nie ma takiego ryzyka.

Koszty diety pudełkowej

Jak widać, dieta pudełkowa Wrocław ma wiele zalet. Teraz pewnie zastanawiasz się czy ma jakieś wady i zadajesz sobie pytanie jakie są koszty cateringu dietetycznego z dostawą. To oczywiście zależy od miejsca zamieszkania, rodzaju diety i jej kaloryczności. Uważa się, że to rozwiązanie jest drogie, ale czy faktycznie tak jest? Można znaleźć bardzo korzystne oferty, np. w Tim Catering ceny zaczynają się już od 36 zł za dzień. Biorąc pod uwagę, że ceny żywności w sklepach są coraz wyższe, warto poeksperymentować z zamówieniem cateringu – może okazać się, że na tym oszczędzimy. Zwłaszcza, że 36 zł to cena jednego posiłku na mieście.

Najlepiej na własnej skórze sprawdzić, jak dużo możesz zyskać korzystając z cateringu dietetycznego.

TIM Catering poza Wrocławiem dowozi do takich miejscowości jak: Kamieniec Wrocławski, Krzyków, Miłoszyce, Oława, Pustków Żurawski. Zapraszamy!

 

Artykuł sponsorowany, 02 wrzesień 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu