PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Drukarnia offsetowa - 4 zalety druku offsetowego

Druk offsetowy jest uwielbiany przez klientów zakładów poligraficznych. Jest stosunkowo tani, zamówienia są realizowane szybko, a jakość wysoka. To jednak nie jedyne zalety tego rozwiązania. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści oferuje drukarnia offsetowa.

Zalety druku offsetowego

Druk offsetowy jest uważany za najlepszą technikę drukowania wielu kolorów w pełnowymiarowych reklamach. W procesie druku wykorzystuje się specjalne metalowe płytki, które dopasowane są do każdego koloru - cyjan, żółty, magenta i czarny. Przenoszone one kolor na gumowe obicia lub rolki, a następnie na nośnik druku.

Oto 4 powody, dla których drukarnia offsetowa to dla Ciebie najlepszy wybór.

Wysoka jakość rozdzielczości 

Dzięki technice druku offsetowego klienci za każdym razem otrzymują wysokiej jakości drukowane obrazy. Pracownik drukarni kontrolujący przepływ atramentu może zniwelować problemy z kontrastem. Rezultatem jest obraz o nieskazitelnej jakości.

Doceniają to przede wszystkim klienci biznesowi, którzy w ten sposób uzyskują wysokiej jakości materiały reklamowe.

Niższy koszt i szybka realizacja

Druk offsetowy to opłacalna forma druku w przypadku dużych nakładów. Wstępny proces konfiguracji drukarki obejmuje kilka kroków, co sprawia, że cena za niewielki nakład wydaje się duża. Jeśli jednak zdecydujesz się na zamówienie większej ilości to zobaczysz, jak stawka jednostkowa zaczyna szybko spadać.

Słowem, im więcej sztuk potrzebujesz, tym niższy koszt za sztukę.

Drukowanie na dużej powierzchni

Elastyczne elementy stosowane w druku offsetowym z łatwością dopasowują się do różnych powierzchni oraz kształtów. Dzięki temu klienci mogą zamówić wydruki nie tylko na dużych formatach, ale również nieoczywistych kształtach - na przykład plastikowych butelkach, małych etykietach, opakowaniach czy rękawach. 

Druk offsetowy korzystny dla firm

Druk offsetowy to doskonały wybór dla przedstawicieli biznesu, którzy jednostkowo zamawiają duże ilości sztuk. Wybierając ten sposób druku mają pewność, że jakość obrazu będzie wysoka, a cena całego zamówienia niska.

Podsumowanie

To oczywiście nie wszystkie zalety druku offsetowego. Ten sposób reprodukcji obrazów jest jednak przede wszystkim tani, wydajny oraz dobry jakościowo. Nic więc dziwnego, że korzystają z niego agencje reklamowe, które drukują materiały promocyjne dla siebie i swoich klientów. Co ważne, im więcej sztuk zamawiają, tym mniej płacą.

Artykuł napisany we współpracy z JKB Print.

Artykuł sponsorowany, 10 czerwiec 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu