PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

To zupełnie normalne, że z czasem namiętność w wieloletnich związkach przeradza się w rutynę. Ludzie interesują się tym, co niesie ze sobą pewną tajemnicę, jednak gdy dzieli się życie z jednym partnerem przez długie lata, pewnego dnia można mieć wrażenie, że wie się o nim już praktycznie wszystko. Jak w takim dojrzałym związku znów obudzić namiętność w sypialni? Istnieje na to co najmniej kilka sprawdzonych sposobów.

Koniec starych i rozciągniętych piżam

Sprane i rozciągnięte ubrania świetnie sprawdzają się jako piżamy. Co prawda nie wyglądają już zbyt dobrze, ale są wygodne, a przecież to właśnie wydaje się w nich najważniejsze. Kładąc się do łóżka codziennie wraz z drugą połówką warto jednak, przynajmniej czasami, zadbać o swój atrakcyjny wygląd. Nie chodzi przecież o regularne zakładanie niewygodnych gorsetów! Modeli eleganckich piżam i koszul nocnych jest tak wiele, że z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Wybierając piżamę, warto wziąć pod uwagę modele nazywane erotycznymi, zdobione haftami, koronkami i subtelnymi wycięciami. Nawet w wieloletnim związku mogą one skutecznie podnieść temperaturę w sypialni, ukazując stałą partnerkę w nieco innym świetle, niż widuje się ją na co dzień.

Gadżety, zabawki i akcesoria erotyczne dla par

Komuś, kto dopiero raczkuje w temacie gadżetów erotycznych, mogłoby się wydawać, że są to głównie artykuły przeznaczone do samotnych zabaw. W rzeczywistości nie jest to prawda – wiele z nich przeznaczonych jest do urozmaicania wspólnego życia seksualnego. Są również takie, których nie sposób używać samodzielnie, jak na przykład strap on.

Przed zakupem pierwszej zabawki warto skorzystać ze wzajemnego zaufania i szczerze porozmawiać. Być może jest coś, co od jakiegoś czasu krąży po głowie partnerowi lub partnerce? Wybór jest naprawdę ogromny, w tym także niewielkie akcesoria jak nakładki wibrujące. Robiąc zakupy w sklepie erotycznym, warto wyposażyć się także w różnego rodzaju żele i lubrykanty.

Erotyczne gry karciane i planszowe

Gry erotyczne w dużej mierze stawiają przed uczestnikami wyzwania, niejednokrotnie takie, które mają pomóc przekroczyć im pewne granice. W niektórych grach wyzwania są prowokujące i odważne, w innych subtelnie budują napięcie i świetnie nadają się do rozgrzewającej gry wstępnej. Gier tego typu jest bardzo wiele – od prostych gier karcianych, przez planszówki o bardzo różnym przebiegu, czy kości, które po rzuceniu ukazują, co ma się wydarzyć jako następne jako rysunki z Kamasutry.3Zakup gry erotycznej może być decyzją wspólną lub formą intymnego prezentu dla drugiej połówki. Taki upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i doczeka się wieczoru, podczas którego będzie można go przetestować.

Bliskość w miejscu innym niż sypialnia

Bardzo wiele par traktuje sypialnię jako jedyne właściwe miejsce zbliżeń, tylko czy jest ku temu jakiś poważny powód? Sama zmiana miejsca i to wcale niekoniecznie duża może bardzo pozytywnie wpłynąć na atmosferę w związku. Nawet nieśmiałe pary mogą w ten sposób nieco podkręcić temperaturę, decydując się na przykład na zbliżenie pod prysznicem, albo podczas wspólnej kąpieli w wannie. Wśród wartych do sprawdzenia miejsc wymienia się także kanapę w salonie oraz kuchenne blaty.

Żeby zbliżenie nie przerodziło się w stresujące doświadczenie, zawsze warto sprawdzić, czy do pomieszczenia nie zajrzą zaraz dzieci lub inni członkowie rodziny. Poza tym w kwestii odpowiedniego miejsca na wspólne igraszki trudno właściwie o jakiekolwiek ograniczenia przynajmniej w granicach własnego domu lub mieszkania.

Artykuł sponsorowany, 25 maj 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu