PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Jak wybrać wyciskarkę do soków?

Soki z owoców i warzyw stanowią duże bogactwo składników odżywczych i minerałów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jaka wyciskarka pozwoli Ci uzyskać jak najlepsze jakościowo soki? Czy w takim zadaniu sprawdzi się wolnoobrotowa wyciskarka? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, to przeczytaj poniższy artykuł.

Do czego służą wyciskarki wolnoobrotowe i jak wybrać tą odpowiednią?

Samodzielnie wykonane soki są bardzo zdrowe i o wiele smaczniejsze niż te ze sklepu, dlatego warto zdecydować się na kupno wyciskarki do soków. Wyciskarka do soków wolnoobrotowa to urządzenie, które służy do wyciskania soków z owoców i warzyw. Wyciskarkę wolnoobrotową cechuje wał ślimakowy, który w bardzo wolnym tempie miażdży owoce i warzywa zachowując w ten sposób wszystkie cenne składniki odżywcze zawarte w owocach i warzywach. Jakie wyciskarki do soków wolnoobrotowe będą najlepsze? Jeśli chcesz uzyskać  wysokojakościowy sok pełen wszystkich składników odżywczych, to warto zdecydować się na wyciskarkę wolnoobrotową dwuślimakową, która wyposażona jest w dwa wałki, dzięki czemu lepiej wyciska sok. Wśród wyciskarek wolnoobrotowych wyróżnia się dwa modele pionowe i poziome. W przypadku wyciskarek pionowych wyciskanie soku jest łatwiejsze i nie wymaga użycia żadnej siły, natomiast pozioma wyciskarka do owoców wolnoobrotowa wymaga większej uwagi i użycia popychacza do owoców i warzyw. Ponad to lepiej sprawdzi się ona do wyciskania twardych owoców i warzyw. Dodatkowo wyciskarka pozioma pozwoli Ci dokładniej wycisnąć sok, który będzie bardziej wartościowy. Na zestawienie.pl znajdziesz ranking najwyżej ocenianych wyciskarek.

Jakie zalety posiada wyciskarka wolnoobrotowa?

Wyciskarki do soków posiadają sporo zalet, które wpływają na to, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Przede wszystkim wyciskarki wolnoobrotowe nie siekają owoców i warzyw, tylko je miażdżą, dzięki czemu wyciskany sok zachowuje więcej składników i minerałów. Taki system wyciskania wpływa na lepszą jakość soku. Wyciskarki wolnoobrotowe mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu oszczędzasz miejsce. Ponad to ich konstrukcja zapewnia łatwe czyszczenie, co przyczynia się do zachowania większej higieny. Wyciskarki wolnoobrotowe są bardzo energooszczędne, co pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach przy codziennym przyrządzaniu świeżego soku. Decydując się na zakup wyciskarki wolnoobrotowej pamiętaj, że najbardziej liczy się jakość soku jaki możesz uzyskać, dlatego stawiaj na wyciskarki z dobrze wykonane. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego nie ryzykuj paru groszy, aby kupić gorszą wyciskarkę.

 

Artykuł sponsorowany, 16 listopad 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu