PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Jakie kwiaty wręczyć na Walentynki?

Święto Zakochanych obchodzi się na całym świecie tego samego dnia - 14 lutego - to dzień, w którym w sposób szczególny okazuje się uczucia drugiej osobie. Oczywiście każdego dnia wyznaje się miłość, lecz ten dzień można spędzić w nieco bardziej uroczysty sposób. Odpowiednia będzie romantyczna kolacja, a po niej wspólny spacer w piękne miejsce - po prostu poświęcenie czasu dla siebie wzajemnie. Mile widziane dla kobiet w tym dniu są kwiaty - symbolem gorącej miłości są zdecydowanie czerwone róże. Jednak każde będą wyrazem oddania i obdarzania uczuciem, dlatego czas na ich krótki przegląd.

Walentynki i najpiękniejsze kwiaty na tę okazję

Walentynki często uznawane są za komercyjne święto, kiedy to króluje czerwony kolor i mnóstwo gadżetów przypominających ten dzień. Jednak nikt chyba nie zaprzeczy, że w ferworze codziennych spraw, trosk i problemów nie zawsze można znaleźć czas dla bliskich osób. Być może właśnie dlatego potrzebne jest takie święto, by na chwilę się zatrzymać, spojrzeć głęboko w oczy drugiej połówce i po prostu spędzić ze sobą czas. To również doskonała okazja do wzbudzenia w sobie namiętności. Idealnym wstępem do miło spędzonych chwil powinny być kwiaty, mogą stanowić podstawę prezentu lub dodatek do nich. Najczęstszym wyborem są oczywiście róże w kolorze czerwonym, one zawsze spowodują wybuch radości, czasami może nawet łzy wzruszenia. Jeszcze lepszym sposobem na wywołanie zachwytu w kobiecie jest podarowanie pięknie skomponowanego flower boxa. Są one bardzo modne już od dawna, ale największą popularność zdobyły na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dostępne w różnego rodzaju pudełkach, w sposobie ich ułożenia tkwi sekret udanego podarunku. Kwiaty na Walentynki w ozdobnym tekturowym pudełeczku? Czemu nie!

kwiaty-na-walentynki

Najmodniejsze kompozycje kwiatowe

Z całą pewnością kwiaty na Walentynki powinny zrobić na wybrance ogromne wrażenie, z flower boxami dostępnymi w sklepie internetowym www.roseduchateau.com. Panowie mogą liczyć nie tylko na wyjątkowe kompozycje, ale również doradztwo w zakresie doboru odpowiednich kwiatów. Dostępna kolorystyka może przyprawić o ból głowy i niezdecydowanie, na szczęście z pomocą zawsze przyjdą fachowcy. Kwiaty na Walentynki w kolorze czerwonym świadczą o obdarzaniu gorącym uczuciem, zawsze prezentują się nienagannie i są klasyczne - właściwie odpowiednie na każdą okazję. We flower boxie może zmieścić się nawet do 39 ciętych róż, wszystkie dodatki - pudełka oraz wstążki - są dobierane indywidualnie. Na Walentynki największym zainteresowaniem cieszą się naturalnie opakowania w kształcie serca. Na korzyść Rose Du Chateau przemawia fakt, że wszystkie kompozycje są wykonywane ręcznie, kwiaty przycina się w delikatny sposób i z jeszcze większą precyzją są układane. To przede wszystkim realizacje tworzone z pasją, bez niej nie mogłyby tak efektownie wyglądać. Flower boxy to wyjątkowy upominek, który będzie o sobie przypominał bez ustanku. Kwiaty w nim umieszczone są odpowiednio utrwalone, dlatego cieszą oczy przez bardzo długi czas.

Artykuł sponsorowany, 11 styczeń 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu