PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kalkulatory ubezpieczeń - dlaczego warto z nich korzystać?

W naszym kraju każdy kierowca musi wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, znane wszystkim, jako ubezpieczenie OC. Jednak wybór wśród takich polis jest obecnie wprost ogromny, a towarzystwa ubezpieczeniowe wręcz prześcigają się w tworzeniu nowych ofert. Jak więc znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenia OC? W tym pomoże nam kalkulator ubezpieczeń. Sprawdźmy, dlaczego warto z niego korzystać. 

Kalkulator ubezpieczeń — wygoda i oszczędność czasu 

Kalkulator ubezpieczeń OC to przede wszystkim narzędzie, które sprawia, że szukanie najlepszej dla nas polisy staje się niezwykle proste. Jest niezwykle wygodne, ponieważ dzięki niemu nie musimy szukać na własną rękę wśród ofert poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych — wszystkie je mamy bowiem w jednym miejscu. 

Wystarczy wejść na kalkulatorubezpieczen.net.pl i uzupełnić formularz. Kalkulator na podstawie podanych przez nas parametrów wyszukuje spośród wszystkich ofert dostępnych na rynku i dopasowuje te, które najlepiej odpowiadają naszym oczekiwaniom. Kalkulator ubezpieczeń jest więc dosłownie jak nasz prywatny asystent. Dzięki temu możemy też przy okazji zaoszczędzić mnóstw czasu. Bo zamiast spędzać długie godziny na zapoznawaniu się i porównywaniu ofert, wystarczy, że klikniemy jeden przycisk, a kalkulator ubezpieczeń zrobi to za nas. 

Warto wspomnieć też, że kalkulator ubezpieczeń jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Aby z niego skorzystać, nie są nam potrzebne żadne specjalne umiejętności. Wystarczy jedynie dostęp do internetu. Każdy więc sobie z tym poradzi!

Ubezpieczenie OC/AC dopasowane do indywidualnych potrzeb 

Mogłoby się wydawać, że zakup ubezpieczenia OC to bardzo łatwa sprawa. Niestety, jednak nie do końca tak jest. Wybór wśród ofert dostępnych na rynku jest obecnie ogromny, a każda z nich różni się wieloma parametrami. Głównym z nich jest przede wszystkim zakres ubezpieczenia. Wśród dostępnych opcji znajdziemy zarówno podstawowe pakiety, jak i oferty rozbudowane. Możemy więc dostosować poziom ochrony do indywidualnych potrzeb.

Jednak przeglądając ubezpieczenia bezpośrednio na stronach firm, trudno jest dopasować polisę, która byłaby niczym uszyta na miarę. Natomiast używając kalkulatora ubezpieczeń, możemy to zrobić z łatwością. W formularzu możemy bowiem uwzględnić wszystkie nasze wymagania i na ich podstawie narzędzie wysegreguje dokładnie te ubezpieczenia, które je spełniają. 

Warto wspomnieć też, że kalkulator pozwoli nam dobrać ubezpieczenie nie tylko na podstawie naszych wymagań, ale i parametrów samochodu. Auto ma więcej niż 15 lat? Nie ma sprawy! Na https://kalkulatorubezpieczen.net.pl/assistance-dla-auta-powyzej-15-lat/ znajdziemy odpowiednie wskazówki, jaką polisę wybrać. 

Kalkulator OC i AC — oszczędność pieniędzy 

Kalkulator OC/AC to także najlepsze narzędzie do tego, aby znaleźć tanie ubezpieczenie samochodu. Wbrew pozorom, obecnie wcale nie tak łatwo o korzystną pod względem cenowym polisę. Ceny nieustannie rosną. Dodatkowo, koszt staje się znacznie większy, jeśli decydujemy się na rozszerzenie ochrony. Na rynku wprawdzie są towarzystwa ubezpieczeniowe, które mają atrakcyjne pod względem cenowym oferty, ale nie jest ich wiele, a co najważniejsze, nie tak łatwo na nie trafić. No chyba, że korzystamy z kalkulatora ubezpieczeń — przed nim w przestrzeni internetowej nie schowa się żadna dobra oferta. Tym samym używając kalkulatora OC, możemy naprawdę sporo zaoszczędzić i znaleźć dobre ubezpieczenie w korzystnej cenie. 

Artykuł sponsorowany, 24 maj 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu