PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Legalny bukmacher — poznaj 3 zasady obstawiania zakładów

Zakłady bukmacherskie dla jednych są rozrywką, a dla innych dodatkowym źródłem dochodu, a nawet pomysłem na biznes. Możemy obstawiać nie tylko rozgrywki, które odbywają się na żywo, ale również sporty wirtualne. Legalny bukmacher może działać nie tylko stacjonarnie, ale również przez internet. Zastanawiasz się jakie zasady panują w zakładach oraz w jaki sposób można obstawiać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapraszamy do lektury.
  1. Legalny bukmacher — jak działa?
  2. Kto może obstawiać?
  3. Zasady zakładów coraz bardziej przejrzyste.

Obstawianie zakładów bukmacherskich nie zawsze jest wyłącznie okazją do zarobienia pieniędzy. Wiele osób traktuje to jako hobby, jeszcze inny łączą kibicowanie z możliwością uzyskania zysku. Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że uczestnictwo w zakładach nie wiąże się z koniecznością wychodzenia z domu. Obstawiać możesz wygodnie przez internet, a więc dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Legalny bukmacher — jak działa?

Bukmacherzy oferują swoim klientom nie tylko bogaty wybór zakładów, ale także możliwości obstawiania. Aktualnie największą popularnością cieszą się strony internetowe oraz aplikacje mobilne. Bez względu na to, jaką formę wybierzemy legalny bukmacher daje nam możliwośc wytypowania wyniku każdego spotkania sportowego. W jaki sposób można na tym zarobić? Legalny bukmacher płaci za każdy prawidłowo wytypowany wynik spotkania. W tym miejscu warto zaznaczyć, że pieniądze możemy otrzymać nie tylko za oszacowanie wygranej, ale również remisu.

Kto może obstawiać?

Z punktu widzenia prawa udział w zakładach może brać każda osoba pełnoletnia. Bukmacher jest jedynie zobowiązany do udzielenia informacji, że obstawianie wyników może prowadzić do uzależnienia do hazardu. Należy również pamiętać, że typując wynik spotkania sportowego musimy liczyć się także z przegraną. Wiele osób inwestując środki już liczy zyski, co może doprowadzić do rozczarowania. Czytaj więcej na ten temat na wiarygodnych stronach.

Zasady zakładów coraz bardziej przejrzyste

Jeszcze do niedawna inwestowanie własnych środków w zakłady bukmacherskie uznawane było za niezwykle ryzykowne. Wynikało to nie tyle z dużego ryzyka niepowodzenia, ile z braku jasnych zasad odpowiedzialności bukmacherów. Aktualne przepisy jasno określają zasady zawieranych transakcji, dzięki czemu znacznie wzrosła liczba osób obstawiających wyniki. Jedną z najważniejszych zmian jest konieczność weryfikacji tożsamości na podstawie dowodu osobistego. Dzięki temu bukmacherzy mają pewność, że obstawiają wyłącznie osoby pełnoletnie. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj

Artykuł sponsorowany, 03 kwiecień 2020
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu