PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Najlepszy sposób na szybkie pozbycie się przebarwień skórnych

Szukasz najlepszego sposobu, aby pozbyć się piegów lub innych przebarwień ze skóry twarzy i ciała? Najlepszy efekt dają w walce z nimi lasery medyczne, nie musisz jednak od razu udawać się do lekarza. Laseroterapia jest coraz bardziej popularna, także w kosmetologii i medycynie estetycznej. To szybki i bardzo skuteczny zabieg.

Co to jest laseroterapia? - Podstawy w temacie.

Laser frakcyjny jest urządzeniem doskonałym do usuwania przebarwień, ale nie tylko. Można za jego pomocą walczyć także ze zmarszczkami, bliznami czy rozstępami. Laseroterapia polega na stymulowaniu skóry do odnowy i odbudowy, poprzez produkcję elastyny i kolagenu. Laser frakcyjny tworzy bowiem uszkodzenia termiczne, które skóra później musi odbudować. Wiązka działa na głębsze warstwy skóry, nie naruszając przy tym jej wierzchnich warstw. Laseroterapia jest wykonywana przy zastosowaniu maści znieczulającej, przez co zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Efekty laseroterapii są widoczne już po kilku tygodniach. Początkowo na skórze widoczne jest zaczerwienienie po zabiegu, które ustępuje po paru dniach. Aby skrócić czas gojenia się miejsca po zabiegu, należy smarować specjalną maścią, zaleconą przez kosmetologa. Po laseroterapii bardzo ważne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem UV i unikanie ekspozycji na promienie słoneczne.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu laseroterapii.

Przed laseroterapią w każdym dobrym i profesjonalnym salonie kosmetycznym, odbywa się wstępna wizyta, tak zwana konsultacja przedzabiegowa. Jest ona bardzo ważna, gdyż kosmetolog ocenia skórę pacjentki, sprawdza czy istnieją wskazania do zabiegu oraz jakie ustawienia lasera będą najodpowiedniejsze dla danej klientki. Na tej wizycie kosmetolog przeprowadza też szeroki wywiad z pacjentką, pod kątem występowanie przeciwwskazań do zabiegu laseroterapii.

Wskazania do laseroterapii:

 • Plamy starcze,
 • Przebarwienia,
 • Zmarszczki,
 • Nierównomierny koloryt skóry,
 • Rozstępy,
 • Blizny pooperacyjna lub potrądzikowe.

Przeciwwskazania do laseroterapii:

 • Ciąża,
 • Choroby takie jak nowotwory, cukrzyca lub padaczka,
 • Przyjmowanie ziół lub leków światłouczulających,
 • Otwarte rany,
 • Infekcje (bakteryjne, wirusowe lub grzybicze) w miejscu i okolicy zabiegu,
 • Łuszczyca lub bielactwo,
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegu,
 • Stosowanie kremów opalających.

Zapraszamy na konsultacje przed zabiegiem laseroterapii w Legionowie do Ladida Clinic. Na miejscu pracują sami doświadczeni kosmetolodzy, którzy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zabiegu przy użyciu lasera frakcyjnego. Na naszej stronie internetowej https://www.ladida.com.pl/ znajdziesz także formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zachęcamy do zapoznania się także z opiniami naszych klientek, które również znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wykonaj laseroterapię w profesjonalnym i doświadczonym salonie, takim jak nasz.

Artykuł sponsorowany, 08 marzec 2023
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu