PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Naszyjniki dla zakochanych – wyjątkowy prezent dla dwojga

Walentynki to tylko jedna okazja w roku, by podarować wyjątkowy prezent dla bliskiej nam osoby. Jest ich zdecydowanie więcej na kartach w naszym kalendarzu. Dzień Przyjaciela, Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, Gwiazdka lub Mikołajki – to kolejne okazje do obdarowania siebie fajnymi prezentami i miłymi gestami. Oczywiście na co dzień również nie należy zapominać o wsparciu, pomocy i miłych słówkach, ale na codzienne obdarowywanie ukochanego prezentami nie starczyłoby nam czasu. Dlatego lecimy z podpowiedzią co kupić na prezent dla ukochanego. A w centrum naszego zainteresowania będą dzisiaj naszyjniki dla zakochanych.

Naszyjniki dla zakochanych to wyjątkowa biżuteria, która skradnie serca zarówno panów, jak i pań. To naszyjniki tzw. połówki, które po złączeniu ze sobą tworzą piękny motyw. Może być to serce, puzzle, serce z kluczem, koniczynka, nieśmiertelniki. Obie części naszyjników tworzą zgrany duet, pasujący do siebie jak ulał. Teraz już wiesz o czym dzisiaj będziemy pisać i jaki pomysł masz już w zanadrzu na prezent dla swojego faceta.

Naszyjniki dla zakochanych to prezent dla Ciebie i Twojego mężczyzny

Naszyjniki dla par, naszyjniki puzzle, naszyjniki bff – to tylko część z określeń naszyjników, które ma dzisiaj do zaprezentowania marka zubiro. Zerknij w link i przenieś się do sklepu pełnego fantastycznych pomysłów na prezent dla zakochanych: https://zubiro.com/naszyjnik-dla-par. Wiesz co to znaczy bff? To skrót od Best Friends Forever – najlepsi przyjaciele na zawsze. Idealnie odnosi się to do kolekcji naszyjników dla par. Chłopak, mąż, partner – to najwierniejszy i najbliższy Twojemu sercu mężczyźni. To z nim spędzasz znaczną część swojego czasu, to z nim dzielisz smutki i radość. Zatem zasługują na piękny prezent w formie naszyjników dla dwojga. Po więcej inspiracji na prezenty dla przyjaciela zajrzyj na blog sklepu zubiro.com

naszyjniki-dla-zakochanych-par

Naszyjniki dla zakochanych – dostępne motywy i kształty

Tutaj nie będzie zaskoczeniem fakt, iż to motyw serca jest tym najczęściej przez Was wybieranym. Niezależnie czy szukasz naszyjników tzw. połówek dla męża, kolegi czy przyjaciółki, serce sprawdzi się idealnie. Możesz wybrać dwie połówki serca z wygrawerowanymi motywami lub napisami. Mogą być w tym samym kolorze lub jedna część złota, czarna, a druga srebrna. Ale serca to nie wszystko. Naszyjniki dla zakochanych występują również w kształcie puzzli, nieśmiertelników, kotów wtulonych w siebie, znaku Yin Yang. Każdą z połówek możesz dodatkowo ozdobić własnym grawerem. Pod spodem na większości z nich znajdzie się miejsce na grawer w formie podpisu, daty, symbolu lub dedykacji.

naszyjniki-dla-par

Naszyjniki dla par w formie nieśmiertelników

Nieśmiertelniki mogą również odegrać rolę naszyjników dla dwojga. Możesz wybrać srebrny (https://zubiro.com/srebrny-niesmiertelnik lub czarny nieśmiertelnik (https://zubiro.com/czarny-niesmiertelnik) i wygrawerować na nim co tylko zechcesz. Przez dwa złączone nieśmiertelniki można wygrawerować serce, znak nieskończoności lub ważny dla Was dwojga symbol. Możesz również stworzyć dla przyjaciela jeden spersonalizowany nieśmiertelnik. Grafika, obrazek, zdjęcie, a może dzieło własnoręcznie narysowane na kartce? Takie też bez problemu możemy nanieść na nieśmiertelnik.

Jak widzisz, naszyjniki dla zakochanych mogą być świetnym prezentem nie tylko z okazji Walentynek. Urodziny, Dzień Przyjaciela, Mikołajki lub Dzień Chłopaka to okazje idealne do wręczenia skromnego podarunku. Wybierz naszyjniki dla siebie i dla niego – zobaczysz będą nie tylko świetnie urozmaicać Wasz codzienny ubiór, ale również staną się pamiątką na długie lata.

Artykuł sponsorowany, 08 czerwiec 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu