PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Planujesz inwestycję w myjnie? Sprawdź dostępne opcje

Budowa myjni może być świetną inwestycją, pod warunkiem że zostanie poprzedzona odpowiednią analizą lokalnych potrzeb i własnych możliwości. Ilość samochodów i kierowców stale rośnie, dlatego duży popyt na tego typu usługi jest rzeczą pewną. Przed inwestorem będzie oczywiście stał m.in. wybór rodzaju myjni. Zapraszamy do krótkiego przeglądu dostępnych możliwości!

Budowa myjni? Tylko z najlepszymi

Usterki, przestoje w pracy, słaba wydajność i jakość mycia – to efekty oszczędzania na wyposażeniu. Pokłosiem będzie niski zysk, a nawet straty, gdyż niezadowolony Klient prawie na pewno nie wróci do naszego punktu, a to właśnie stali Klienci zapewniają najbardziej stabilny przychód. By uniknąć powyższego scenariusza, warto nawiązać współpracę ze specjalistami i używać sprzętu od renomowanego producenta, na przykład niemieckiej firmy Christ Wash Systems działającej już od 1963 roku. Jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Corrimex ( https://www.corrimex.pl/), która pomaga także w rozpoczęciu inwestycji w myjnie samochodowe profesjonalnym doradztwem, a następnie dostarczeniem, montażem oraz późniejszym serwisowaniem zamówionego sprzętu. W ofercie Corrimex znajdziemy wiele typów myjni, o których mowa poniżej.

Kompaktowe, lecz ultra wydajne – myjnie portalowe

Myjnie portalowe są bardzo częstym widokiem i trudno się temu dziwić, gdyż łączą niewielkie rozmiary i relatywnie niski koszt inwestycji z dużą efektywnością, dorównującą wielostanowiskowej myjni samoobsługowej. Zgodnie z nazwą, myjnia składa się ze swego rodzaju portalu (bramy), która czyści zarówno karoserie, jak i koła oraz podwozie pojazdu przesuwając się wzdłuż niego na specjalnych szynach. Zamontowane na portalu szczotki, dozowniki płynu czyszczącego i nabłyszczającego, suszarki i inny, dowolnie konfigurowany sprzęt pozwalają Klientowi uzyskać dokładnie taki efekt mycia, jakiego oczekiwał. Mimo małych rozmiarów jest to myjnia szybka i dość wydajna, będzie więc doskonałym pomysłem na interes, ale również uzupełnieniem już istniejącego biznesu, takiego jak stacja paliw, salon lub też warsztat samochodowy.

Szybkie i elastyczne – myjnie tunelowe

Można powiedzieć, że myjnia tunelowa jest większym i bardziej rozbudowanym bratem myjni portalowej, jest ona bowiem również rozwiązaniem należącym do rodziny myjni automatycznych. Myjnia tunelowa posiada szersze możliwości i sprawdzi się przy w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ten typ myjni składa się z wielu ustawionych szeregowo bram  wyposażonych w elementy czyszczące, konserwujące i suszące, pod którymi auto przesuwane jest na specjalnym transporterze. Dzięki konstrukcji modułowej można dowolnie konfigurować i rozbudowywać cały system, zwiększając jeszcze bardziej jego możliwości. 

Wygodne i niewymagające wysiłku – myjnie samoobsługowe

Atutem myjni bezdotykowych - samoobsługowych jest brak kosztów związanych z zatrudnieniem obsługi i oszczędność czasu, gdyż nie wymagają one poświęcania im wiele uwagi i środków. Dzielą się one na:

  • Myjnie samoobsługowe kontenerowe – posiadające kontener, który może służyć za magazyn lub biuro. Rozwiązanie kontenerowe pozwala  obsłużyć nawet 6 pojazdów na raz.
  • Myjnie samoobsługowe modułowe – łatwe w rozbudowie myjnie, które za pomocą pojedynczego modułu obsłużą do 3 stanowisk mycia. To kompaktowa propozycja sprawdzająca się na ograniczonej powierzchni, ale również doskonała opcja dla osób chcących spróbować biznesu w  tej branży, ponieważ myjnie modułowe dają możliwość rozbudowy o kolejne moduły pozwalające na zasilanie większej ilości stanowisk

Więcej o myjniach samoobsługowych na: https://www.corrimex.pl/myjnie/samoobslugowe/

Na specjalne potrzeby – myjnie specjalistyczne

Pojazdy ciężarowe i szynowe oraz autobusy wymagają specjalnie przygotowanego zaplecza, które utrzyma je w dobrym stanie. Budowa myjni specjalistycznej z pewnością jest dobrą inwestycją, gdyż nawet niewielka ilość takich pojazdów generuje wysokie koszty utrzymania. W przypadku pojazdów kołowych o dużych gabarytach myjnia będzie oczywiście odpowiednio większa, a także wyposażona w dodatkowe moduły szczotek by każda strona pojazdu była idealnie wyczyszczona. Pojazdy szynowe z pantografem będą z kolei wymagały modułów szczotek ukośnych, które pozwolą na mycie pojazdu będącego w ruchu pod liniami trakcji.

Dlaczego inwestycja z Corrimex to najlepsza opcja?

Budowa myjni jest przedsięwzięciem, w którym niemal każda decyzja będzie miała ogromne znaczenie dla powodzenia działania. Właśnie dlatego firma Corrimex proponuje pomoc na każdym etapie inwestycji – od planów myjni, przez lokalizację, po wybór wyposażenia i jego instalację. 30 lat działalności w branży sprawia, że ogromne doświadczenie ekspertów Corrimex znacznie zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu przez naszą myjnię. Warto zatem skontaktować się z konsultantem i przedstawić nasze oczekiwania względem inwestycji!

Artykuł sponsorowany, 20 styczeń 2023
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu