PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Płyta indukcyjna ‒ jakość, którą pokochasz

Popularność płyt indukcyjnych pomimo tego że część osób wciąż podchodzi do nich sceptycznie, wzrasta każdego dnia. Dlaczego indukcja to znacznie lepszy wybór niż tradycyjna kuchnia elektryczna lub gazowa?

 Na jakie modele płyt indukcyjnych oraz ich funkcje warto zwrócić uwagę w trakcie zakupów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule.

Przydatne funkcje płyt indukcyjnych

Zadowolenie i komfort klienta to priorytet dla marki Electrolux. Dlatego też w swoich modelach płyt indukcyjnych zastosowała nowoczesne technologie, które sprawią, że korzystanie z nich stanie się samą przyjemnością.  Co więcej, pozwolą Ci one zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Niezwykle skuteczną i wygodną funkcją jest Hob2Hood®. W natychmiastowy i bezprzewodowy sposób łączy ona płytę grzejną z okapem. Wszystko co musisz zrobić, to po prostu rozpocząć gotowanie! Okap sam automatycznie dostosuje swoje ustawienia zapewniając najlepszą ekstrakcję na podstawie wybranej przez Ciebie mocy na płycie grzejnej.

Kolejną z wybranych przydatnych funkcji płyt indukcyjnych marki Electrolux jest FlexiBridge®.Za jej pośrednictwem płyta dostosowuje się do wielkości naczynia, w którym aktualnie przygotowujesz posiłek. Dzięki trzem różnym opcjom układu zyskujesz jeszcze większą elastyczność, oraz wydajność płyty. Jest to szczególnie przydatne, kiedy używasz kilku naczyń o różnej wielkości jednocześnie. Możesz wtedy wybrać dwie wielkości, małą i dużą lub jedną dużą, jeśli akurat używasz dużego naczynia.

Te oraz pozostałe przydatne funkcje możesz znaleźć w wybranych modelach płyt indukcyjnych Slim-Fit oraz Pure, a także funkcjonalnych modelach z linii Sense: SenseFry, SenseBoil oraz SensePro. 

Zalety płyt indukcyjnych

Słowami, które najlepiej oddadzą znaczenie płyt indukcyjnych są: bezpieczeństwo, szybkość oraz czystość. Dzięki indukcji poświęcasz o wiele mniej czasu na sprzątanie po gotowaniu niż w przypadku tradycyjnych płyt elektrycznych lub gazowych. W jaki sposób jest to możliwe? Podczas gotowania płyta indukcyjna wokół naczynia nie nagrzewa się, dlatego za każdym razem, kiedy w trakcie gotowania pojawi się zabrudzenie, możesz je natychmiast usunąć.

Niezmiernie ważną zaletą , jaką wykazują płyty indukcyjne szwedzkiej marki Electrolux jest ich bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich, szczególnie małych dzieci. Każdy z nas wie, jak bardzo są one ciekawe świata i jak chętnie chcą pomagać rodzicom w trakcie gotowania. Dzięki płytom indukcyjnym Electrolux masz pełne poczucie bezpieczeństwa za każdym razem. Indukcja nagrzewa tylko garnki i ich zawartość. Sama płyta oczywiście staje się ciepła pod wpływem rozgrzanych naczyń, ale wciąż pozostaje bezpieczna w dotyku. 

Szybkość działania płyt indukcyjnych to zaleta, którą pokochają osoby prowadzące intensywny tryb życia i nieposiadające zbyt wiele czasu na codzienne gotowanie. Dzięki płytom indukcyjnym Electrolux nie musisz już spędzać dłużących się minut czekając na zagotowanie się wody. Błyskawiczna reakcja na zmianę ustawień gwarantuje pożądaną temperaturę w jednej chwili. Od tej pory zawsze będziesz zadowolony z otrzymanego rezultatu.

Materiał partnera, 30 styczeń 2020
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu