PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Poradnik dla osób, które szukają kredytu

Prawie każdy, kto potrzebuje kredytu gotówkowego, może w dzisiejszych czasach otrzymać pieniądze nawet w ciągu kilku minut. Zazwyczaj jednak nie opłaca się załatwiać formalności związanych z finansami w sposób nieprzemyślany, bo można przez to ponieść większe koszty.
  1. Zestawienie pożyczek bankowych
  2. Czy warto wybierać ofertę z niskim oprocentowaniem?
  3. Na co wydać kredyt gotówkowy?
  4. Czy warto zaciągać kredyt gotówkowy w banku?

Poniższe porady ułatwią ci znalezienie najlepszego kredytu gotówkowego. Dodatkowo będziesz mógł załatwić wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu, szczególnie że kredyt gotówkowy kalkulator umożliwia wysłanie zapytania o kredyt za pomocą jednego kliknięcia.

Zestawienie pożyczek bankowych

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na szukanie atrakcyjnej pożyczki i wydaje ci się, że wybrana przez ciebie oferta jest odpowiednia, to i tak zajrzyj do zestawienia. Będziesz mógł tu szybko porównać parametry oferty z pozostałymi, które w danym momencie są dostępne dla klientów w Polsce. Wspomniany ranking kredytów gotówkowych, który znajdziemy na Direct.Money uważany jest za najlepsze zestawienie pożyczek bankowych. Wynika to z regularnych aktualizacji, dzięki czemu zawsze dostępne są tu wyłącznie te kredyty gotówkowe, z których klient może skorzystać. Przy każdej propozycji zebrano informacje o tym, jakie jest RRSO (im niższe, tym lepiej dla klienta), który bank odpowiada za wypłacenie kredytu, ile wynosi rata, jaka jest kwota do spłaty i inne przydatne informacje.

Jeżeli nie chcesz porównywać tych parametrów, możesz po prostu zwrócić uwagę na miejsca w rankingu. Kredyt z pierwszej pozycji jest w danym momencie najlepszy. Dzięki temu narzędziu zaciągnięcie pożyczki nie zajmie ci więcej niż kilka minut, a jednocześnie będziesz miał pewność, że skorzystałeś z najlepszej oferty.

Czy warto wybierać ofertę z niskim oprocentowaniem?

Różnice w wysokości prowizji lub rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania pomiędzy ofertami popularnych banków potrafią być bardzo wysokie. Nie warto więc pochopnie podpisywać umów z bankami, bo można stracić nawet kilkaset lub kilka tysięcy złotych (zależy to oczywiście od kwoty, jaką chce pożyczyć klient). Jeżeli wydaje ci się, że różnica kilku procent nie ma większego wpływu na koszty związane z kredytem, koniecznie sprawdź przykłady reprezentatywne znajdujące się przy ofertach w rankingu. Czasami nawet z pozoru niewielka różnice przekłada się na zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych miesięcznie, co przy całym kredycie pozwala uzyskać kwotę kilku tysięcy złotych.

Na co wydać kredyt gotówkowy?

Największą przewagą kredytów gotówkowych nad innymi pożyczkami jest to, że nie musisz informować pracownika banku, na co wydasz pieniądze. Jeżeli natomiast ktoś chce skorzystać z kredytu hipotecznego lub na zakup auta, zawsze musi przedstawić wiele różnych dokumentów potwierdzających, że planowany zakup jest zgodny z warunkami kredytu. Przy pożyczce gotówkowej takie problemy nie mają miejsca, więc twoja prywatność nie zostanie naruszona. 

Możesz więc pieniądze pożyczone z banku wydać na swoje przyjemności, wyremontować dom, zainwestować lub po prostu mieć pod ręką na nieprzewidziane wydatki. Najważniejsze jest pamiętanie o tym, aby wybierać kredyty z niskim RRSO i regularnie spłacać raty. Jeżeli z jakiegoś powodu doszłoby do opóźnienia w spłacie najlepiej od razu wyjaśniać takie sprawy z bankiem. 

Czy warto zaciągać kredyt gotówkowy w banku?

Kredyty gotówkowe udzielane przez banki od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów w różnym wieku. Chociaż wymagają więcej formalności niż pożyczki pozabankowe, zdaniem wielu osób są bezpieczniejsze. Najważniejsze jest jednak to, że takie oferty są korzystniejsze dla klientów, gdyż nie muszą się martwić wysokimi odsetkami.

Artykuł sponsorowany, 28 styczeń 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu