PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Prezenty na chrzest to nie tylko biżuteria. Przeczytaj poradnik i kup coś oryginalnego!

Jeżeli w najbliższym czasie czekają Cię chrzciny w rodzinie bądź jesteś zaproszony na chrzest u swoich najlepszych przyjaciół, najwyższy czas rozglądnąć się za oryginalnym prezentem. Zalecamy w tym przypadku całkowite odejście od standardowych szablonów i utartych schematów. Wręczenie okolicznościowej biżuterii pozostaw innym gościom. W tym artykule odkryjemy dla Ciebie wiele interesujących inspiracji upominkowych. Kreatywnych, funkcjonalnych oraz tych, które posiadają wysoką wartość sentymentalną. W ten sposób szybko skomponujesz idealny prezent i przestaniesz zastanawiać się, co tak naprawdę kupić najmłodszemu członkowi rodziny. Zapraszamy do lektury. Wypunktuj najważniejsze informacje. Jesteśmy przekonani, że będą one dla Ciebie przydatne!

Poznaj kilka inspiracji fotograficznych prezentów na chrzest

Jak nie biżuteria, to co? Zadajesz sobie takie pytanie? Musisz wiedzieć, że na rynku upominkowym jest naprawdę wiele prezentów, jakie idealnie nadają się do wręczenia podczas chrztu świętego. To pierwsza tak poważna okoliczność w życiu młodych rodziców oraz samego maluszka. Nikogo więc nie może dziwić fakt, że zakup podarków z okazji chrztu dla wielu stanowi duże wyzwanie. Tym bardziej, jeżeli nie jest się osobą o dużej kreatywności w tego typu dziedzinach. Na szczęście masz nas – sprawdzonych ekspertów w zakresie doboru perfekcyjnie trafionego prezentu. Zalecamy, aby Twoja uwaga powędrowała w stronę fotograficznych upominków. I tutaj masz tak naprawdę dwie zweryfikowane opcje do wyboru:

  • spersonalizowany album fotograficzny

  • pamiątkowy plakat do oprawienia w ramkę

W obu tych przypadkach będziesz musiał dostarczyć do kreatora zdjęcia maluszka. To nie powinno sprawiać żadnych problemów. Intuicyjny w obsłudze kreator znajdziesz chociażby w sklepie online MURRANO, który wyróżnia się także mocno rozbudowanym asortymentem w omawianej tutaj kategorii. Fotograficzne prezenty na chrzest ze sklepu Murrano powinny przede wszystkim być olbrzymią wartością sentymentalną dla maluszka oraz jego rodziców. Samo zdjęcie to jednak tylko początek personalizacji. Każdy album bądź pamiątkowy plakat może zawierać również napis. I tu musisz wykazać się kreatywnością. Życzenia? Inspirujący cytat? Sam zdecyduj!

Hit ostatnich miesięcy. Lampka - ramka LED to doskonały prezent na chrzest

Doskonałym dowodem na skuteczne odejście od szablonów jest lampka ramka LED z wydrukiem na szkle akrylowym. To prawdziwy hit sprzedaży ostatnich miesięcy, który robi furorę w branży prezentów na chrzciny. Lampka może posiadać wydrukowane imię, zdjęcie, datę urodzenia czy też najważniejszych informacji z dnia porodu: wagę, godzinę urodzenia lub wzrost. Maksymalna funkcjonalność, estetyka i przydatność – wszystko, co powinien zawierać idealny upominek!

Zdecyduj się na personalizację. Odmieni ona charakter wielu prezentów!

Wcześniej wspomniana personalizacja sprawia, że nawet z pozoru szablonowy i dość powszechny upominek zyskuje drugie życie. Wręczenie standardowej szkatułki na akcesoria z okazji chrztu jest nie najlepszym pomysłem. Wystarczy jednak dodać na pudełko specjalną dedykację, zdjęcie bądź grafikę żeby szkatułka okazała się świetnym prezentem na chrzest. Identycznie można powiedzieć również o pozostałych gadżetach. Wśród nich zestawy sztućców, zabawek czy nawet książek. Nie od dzisiaj wiadomo, że popularnym upominkiem z okazji chrztu jest Biblia. Jeżeli odpowiednio ją spersonalizujesz, wyróżni się ona na tle innych z pozoru identycznych podarków. Spersonalizować możesz praktycznie dowolny prezent. Ograniczeniem będzie wyłącznie Twoja wyobraźnia oraz konieczność dopasowania nadruków i grawerunków do nadarzającej się okazji.

Artykuł sponsorowany, 24 sierpień 2023
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu