PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Reklama twojej firmy na świeżym powietrzu

Niektórzy przedsiębiorcy wychodzą z założenia, że reklama outdoorowa nie przynosi tak dobrych rezultatów, jak inne formy promocji. Praktyka pokazuje jednak, że pomijanie tego narzędzia w strategii marketingowej jest sporym błędem. Reklama na świeżym powietrzu może dać wyśmienite rezultaty, ale tylko pod warunkiem, że nie zginie w gąszczu innych podobnych rozwiązań. Chcesz skutecznie wyróżnić swoją firmę w przestrzeni zewnętrznej? Poniżej wymieniamy najskuteczniejsze narzędzia.

Reklama outdoorowa kojarzy się przede wszystkim z targami, festynami, koncertami i innymi imprezami masowymi. Warto jednak pamiętać, że taka forma promocji sprawdza się także przed siedzibą firmy. Planujesz akcję promocyjną i chcesz przyciągnąć możliwie najwięcej klientów? Najpierw musisz zwrócić ich uwagę, a do tego potrzebujesz narzędzi reklamowych, które stanowią atrakcyjną wizualnie wizytówkę firmy.

Namioty reklamowe – przyciągają uwagę i zachęcają do zapoznania się z ofertą

Namioty reklamowe to jedna z najatrakcyjniejszych form reklamy outdoorowej. Ozdobione firmowym logo, stanowią niezwykle skuteczny wyróżnik firmy/marki. Jako firmowe stoisko lub punkt informacyjny, mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ta właściwość sprawia, że ich zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do przestrzeni zewnętrznej (mowa o imprezach plenerowych, wydarzeniach sportowych, koncertach, festynach itp.). Tak samo dobrze sprawdzają się pod dachem – na targach czy w galeriach handlowych. Dzięki przemyślanej konstrukcji, można je łatwo przewozić z miejsca na miejsce, a ustawienie ich w wybranej lokalizacji trwa dosłownie kilka chwil.

Szukasz namiotów stelażowych lub dmuchanych najwyższej jakości? Zajżyj pod adres: https://www.adsystem.pl/outdoor/air-tent/.

Flagi reklamowe – niezawodny wyróżnik firmy

Na dużym obszarze imprezy plenerowej lub w obszernych, zatłoczonych halach, warto podjąć dodatkowe działania, które skutecznie wyróżnią firmę i sprawią, że jej logo będzie widoczne z daleka. Właśnie taką funkcję spełniają flagi reklamowe. To typowe elementy reklamy outdoorowej, jednak ich przemyślana konstrukcja sprawia, że równie dobrze mogą być stosowane w budynkach. Trzeba bowiem pamiętać, że wbicie masztu w miękkie podłoże nie jest jedynym sposobem na zainstalowanie flagi. Dzięki specjalnej stopce, reklama może być ustawiona także na betonie lub posadzce. To sprawia, że flagi z logo firmy wyśmienicie sprawdzają się podczas wszelkich imprez na świeżym powietrzu, ale także przed siedzibą firmy lub podczas targów.

Szukasz atrakcyjnych winderów, wykonanych z najlepszych materiałów? Znajdziesz je na tej stronie: https://www.adsystem.pl/outdoor/flagi/.

Leżaki reklamowe – odrobina relaksu dla Twoich klientów

Czy istnieje reklama, której potencjalni klienci wypatrują jak spragniony wody? Oczywiście, że tak. Leżaki reklamowe to prawdopodobnie najlepszy sposób na połączenie działań promocyjnych z darmową usługą o charakterze użytkowym. Spisują się wyśmienicie na terenach rekreacyjnych, stanowią niezawodne uzupełnienie mebli w ogródkach restauracyjnych i piwnych, doskonale sprawdzają się podczas imprez plenerowych. Leżaki z logo firmy to jeden z najskuteczniejszych sposobów, pozwalających zbudować pozytywne skojarzenia z marką.

Szukasz wygodnych leżaków, na których znajdzie się Twoje logo lub slogan reklamowy? Znajdziesz je tutaj: https://www.adsystem.pl/outdoor/lezaki/.

Artykuł sponsorowany, 28 kwiecień 2023
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu