PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Restauracja hotelowa - na co zwrócić uwagę?

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. W przypadku hotelu takim miejscem jest restauracja. To tutaj hotelowi goście spędzają czas przy posiłkach i na podstawie tego co zobaczą, a dokładniej mówiąc, czego spróbują, wyrabiają sobie opinie na temat hotelu. Dlatego każdy szanujący się obiekt dba o to, by była ona doskonała w każdym calu i sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zwykle restauracje hotelowe, oprócz standardowego menu dla gości, mają w swojej ofercie organizację przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, komunie czy imprezy firmowe. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o wyborze restauracji, w której chcemy zorganizować imprezę.

Bogate menu restauracji

Bez względu na rodzaj organizowanej imprezy najważniejsze jest menu. Warto na samym początku zapytać, czy restauracja sama przygotowuje propozycję dań. Jeśli tak, czy uwzględnia potrawy dla osób niejedzących mięsa i z alergiami. Istotna również jest podejście do klienta. Dobry manager restauracji zaproponuje coś od siebie, ale również wysłucha twoich propozycji. Profesjonalnie przygotowana restauracja hotelowa będzie miała w swoim menu dania polskie jak i zagraniczne. Tak, aby sprostać oczekiwaniom zarówno osób gustujących w klasycznych potrawach jak i tych preferujących innowacje.

Równie ważne jest, aby hotelowa restauracja oferowała szeroki wybór i napojów. Zarówno bezalkoholowych jak i alkoholi. Oczywiście w przypadku wesela, to po stronie młodej pary leży decyzja, jakie napoje znajdą się na weselnym stole. W przypadku konferencji czy imprez integracyjnych dobrze jest omówić temat wcześniej, aby uniknąć niedomówień i rozczarowania małym wyborem w karcie napojów.

Wystrój hotelu i restauracji

Młode pary planujące organizację wesela zapewne w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na wystrój i dostępną ilość stołów oraz miejsc siedzących. Najbardziej uniwersalny jest klasyczny, elegancki styl, który pozwala na dołożenie pasujących do tematu wesela elementów. W przypadku organizacji konferencji klasyczny wystrój również jak najbardziej będzie odpowiedni.

Dużym plusem jest pomysłowa aranżacja restauracji będąca elegancką, a jednocześnie tworzącą przytulny nastrój. Często jest to pierwsze pomieszczenie poza recepcją, do którego wchodzimy, przekraczając próg hotelu. I na podstawie tego co zobaczymy, wyrabiamy sobie zdanie na temat całego obiektu.

Obsługa restauracji

Obsługa restauracji powinna być kulturalna i profesjonalna. Przed organizacją imprezy warto wybrać się do niej na obiad i zobaczyć jak wygląda praca personelu. Da nam to ogólny ogląd sytuacji i pozwoli ocenić, czy obsługa sprosta wymaganiom naszym i naszych gości, czy też uczestników organizowanej przez nas konferencji.

Ważne jest ustalenie obsługi w zakresie podawania dań i napojów. Na początku powinna paść  również jasna informacja, czy posiłki będą podawane od razu na talerzach, czy w formie szwedzkiego stołu. W przypadku konferencji warto omówić kwestie dodatkowego cateringu, jego dostępności oraz sposobu podawania.

Kompleksową obsługę i wszystkie te udogodnienia w hotelu w Warszawie oferuje DoubleTree by Hilton na terenie, którego znajduje się restauracja Garden.

Artykuł sponsorowany, 12 kwiecień 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu