PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Siłownia w domu - co warto mieć?

Jesteśmy coraz bardziej zabiegani. Zamiast chodzić na siłownię, chcemy zostać w domu i tam trenować. Jednak jaki sprzęt należy kupić? W co warto zainwestować swoje pieniądze? Czy powinieneś zdecydować się na jakiś drogi sprzęt, czy po prostu korzystać z tanich? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na wszystkie te pytania, abyś mógł czuć się komfortowo, ćwicząc w domu bez kompromisu ze swoim zdrowiem!

 

Nie wszyscy lubią odwiedzać siłownię

Wszyscy znamy korzyści z chodzenia na siłownię. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie rzecz, która utrzymuje motywację do ćwiczeń każdego dnia. Dla niektórych ludzi, chodzenie do tradycyjnej siłowni nie jest jednak fajną opcją i potrzebują czegoś bardziej wygodnego lub opłacalnego. Dla tych, którzy woleliby pozostać w domu, ale nadal chcą uzyskać formę, to mamy dobrą wiadomość: istnieją niedrogie sposoby, w jakie można osiągnąć ten cel, kupując sprzęt, który pozwala ćwiczyć we własnej przestrzeni - lub nawet tylko w jednym pokoju! Wszystko dzięki kompaktowym zestawom do ćwiczeń takim jak drążki stacjonarne i drabinki gimnastyczne, a także wiele, wiele innych. Pełną ofertę sprzętu do domowej siłowni można znaleźć w sklepie Dav-Ski, pod adresem: https://dav-ski.pl/.

Na drążku można robić nie tylko wyciągi, ale i pompki

Jak to z drążkiem? Nie służy on tylko do ćwiczeń w podciąganiu. Możesz na nim wykonywać również pompki i wyciskanie. To ostatnie jest szczególnie wygodne, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na ławkę, ale nadal chcesz ćwiczyć klatkę piersiową, ramiona i tricepsy. Na przykład jednym z ciekawszych ćwiczeń są pompki na poręczach - są szybkie i łatwe do ustawienia, a jednocześnie świetnie pracujesz w klatce piersiowej, ale również to świetne ćwiczenie na tricepsy!

Zawsze można kupić drabinkę wielofunkcyjną

Drabinka wielofunkcyjna to jeden z najpopularniejszych sprzętów w siłowniach. To świetny sposób, aby uzyskać trening całego ciała w domu, gdy nie masz zbyt wiele wolnego miejsca. Możesz robić pompki, podciągnięcia, a nawet przysiady na drabince!

Możesz również użyć go do niektórych innych ćwiczeń, takich jak podnoszenie łydek. Pomoże to wzmocnić mięśnie dolnej części ciała, w tym ścięgna i mięśnie czworogłowe, bez konieczności chodzenia na siłownię przez wiele godzin każdego dnia. Drabinki gimnastyczne do domu to tani i efektywny sprzęt do ćwiczeń, zwłaszcza że łatwo dobrać jej rozbudowanie pod siebie i swoje wymagania, możesz to sprawdzić w sklepie Dav-Ski: https://dav-ski.pl/pol_m_Sprzet-sportowy-_Drabinka-gimnastyczna-164.html.

Na drążku bardzo łatwo jest wykonywać ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała

Wykonywanie ćwiczeń z ciężarem ciała na drążku jest bardzo proste. Możesz wykonywać podciągnięcia, ale także ćwiczenia na klatkę piersiową z wykorzystaniem gum oporowych. Możesz również wykonywać przysiady i wypady. Aby pracować z większymi ciężarami, musisz kupić drążek stacjonarny, który zapewni Ci lepszą stabilność niż drążki montowane w drzwiach. Są one wykonane z metalu i mają szeroki zakres limitów wagowych, które są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców, spójrz, co oferuje sklep Dav-Ski: https://dav-ski.pl/pol_m_Sprzet-sportowy-_Drazek-stacjonarny-162.html.

Zalety korzystania z takiego urządzenia są oczywiste, pozwalają one na zróżnicowanie obciążenia w zależności od celu (maksymalne obciążenie zależy od poziomu sprawności fizycznej).

Artykuł sponsorowany, 27 październik 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu