PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Smacznie i zdrowo z dietą pudełkową

O FitApetit

Myślisz o przejściu na dietę, ale nie masz siły ani czasu by gotować? Może brakuje ci ciekawych pomysłów na smaczne i zdrowe dania, lub po prostu przygotowywanie posiłków nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Nie martw się! Zajmiemy się tym dla Ciebie. Nasza firma specjalizuje się zapewnieniem najlepszej jakości cateringu dietetycznego dla naszych klientów. Wszystkie dania które przygotowujemy tworzone są specjalnie w tym celu przez naszych kucharzy, po wcześniejszej konsultacji z dietetykami. W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, jako klient dostaniesz dostęp do przeróżnych ofert i dań, do wyboru z opisanych poniżej diet. W każdej ofercie bez wyjątku gwarantujemy jednak świeżość i naturalność dobieranych przez nas produktów - nie ma miejsca na sztucznie wytwarzane produkty pełne konserwantów i ulepszaczy smaku. Nie używamy też białego cukru, który przez niektórych słusznie zwany jest ""białą śmiercią"". Obiecujemy przy tym, że nie odbiera to naszym daniom ani trochę dobrego smaku, dodaje za to jakości i wartości zdrowotnych. Nasze jedzenie pudełkowe gwarantuje smakowity i satysfakcjonujący przebieg diety! Oferowany przez nas catering dietetyczny Siedlce jest z dostawą.

Od wyboru do koloru czyli pakiety

Proponujemy do wyboru trzy wyjątkowe pakiety:

Pakiet FIT - najmniejszy z wszystkich trzech, a też ma wiele wspaniałości do zaoferowania! Do wyboru 3 diety - Slimfit, Vegan i Gluten&DairyFree. Klient może wybrać jedzenie dla siebie spośród 15 dań dziennie.

Pakiet PRO - średniej wielkości pakiet. Oprócz wymienionych wcześniej diet, dostępne są jeszcze Low Carb i Sport, w sumie daje to więc 5 opcji. Do wyboru 20 posiłków dziennie.

Pakiet EXPERT - ostatni pakiet z najbardziej obszerną ofertą. Decydując się na ten wariant, do wyboru będziesz mieć 6 diet - do tych wspomnianych w poprzednich pakietach dołącza Keto Power. Pakiet EXPERT daje aż 25 posiłków do wyboru dziennie!

Jak to działa?

Dieta pudełkowa oferowana przez naszą firmę jest z dostawą. Jak dokonać zamówienia? Nie ma nic prostszego. Przy pierwszym zamówieniu na stronie, klient dostaje dostęp do aplikacji, w której sam może wybrać upodobane przez siebie jedzenie pudełkowe. Bez względu na to jaki pakiet wybierzesz, nasz katalog dań będzie pełny interesujących pozycji, nie tylko skomponowanych z najlepszej jakości składników, ale także pełnych smaku i zawierających odpowiednią ilość kalorii (dokładne informacje napisane są przy każdym daniu). Catering fitness dietetyczny to wygodna forma przejścia na satysfakcjonującą, zdrowszą drogę życia. Dieta pudełkowa to wygodna opcja - po wykupieniu jednego z pakietów będziemy przywozić wybrane wcześniej przez Ciebie posiłki prosto w Twoje ręce! W naszym menu nie ma miejsca na nudę - zdrowo nie oznacza monotonnie! Zarówno amatorzy słodkich, jak i słonych smaków znajdą u nas coś dla siebie, do wyboru mamy propozycje dań z różnych stron świata! Ponadto wszystkie podawane przez nas posiłki ułożone są w estetyczny, przyjemny dla oka sposób - nieporządek w pudełku na pewno nie zepsuje Ci więc radości jedzenia!

Artykuł sponsorowany, 02 wrzesień 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu