PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Suknie ślubne: opcje mało wygodne, ale piękne

Suknie ślubne, jak cała moda damska w ogóle, to nie tylko bardzo komfortowe kroje i wygodne fasony, w których czujesz się delikatnie i lekko. Wiele modeli dość popularnych sukienek ślubnych ma takie detale, które czynią je mniej praktycznymi. O co konkretnie chodzi? Poniżej nasza lista najbardziej niekomfortowych szczegółów w sukienkach ślubnych, których należałoby unikać.

Suknie ślubne Rybka, w których trudno tańczyć

Krój sukienki o fasonie rybki ciągle zachwyca. Rybka idealnie podkreśla nienaganną sylwetkę i sprawia, że figura klepsydry jest możliwa do osiągnięcia dla każdej Panny Młodej. Jaka jest więc pułapka w tym wspaniałym modelu sukni ślubnej, o której przecież marzy niejedna narzeczona? Otóż bywają takie fasony rybek, w których naprawdę ciężko jest się poruszać. Wyglądają wręcz idealnie – perfekcyjnie w detalach i ogóle, ale są za wąskie pod kolanami, a to sprawia, że taniec jest praktycznie niemożliwy… Takim sukienkom mimo pięknego wyglądu mówimy zdecydowane „NIE!”.

Zbyt ciężka suknia ślubna

Wydaje się, że w dobie pięknych, zwiewnych i bardzo delikatnych tiuli oraz przezroczystych rękawków stosunkowo dość trudno natrafić na sukienkę ślubną, która byłaby ciężka. A jednak… Nic bardziej mylnego – ciężkie modele nadal występują w niektórych salonach sukien ślubnych czy sklepach internetowych. Nie chodzi tu jedynie o bogato zdobione gorsety, które mogą wiele ważyć, ale również o liczne podszewki oraz warstwy, dzięki którym suknia ma zyskać na objętości i wyglądać jak prawdziwa „księżniczka”. Czyż zamiast tego nie lepiej będzie zainwestować w odpowiednią, jednowarstwową halkę? Odpowiedz sobie na to pytanie sama.

Drapiąca koronka – efekt swędzenia murowany

Koronkowe modele sukien ślubnych często naprawdę robią wrażenie – nawet jeżeli ich krój jest stosunkowo prosty. Niestety jednak nie wszyscy producenci sukien ślubnych inwestują w dobrej jakości materiały. W przypadku niektórych sukienek koronka jest gryząca, a wtedy efekt swędzenia podczas całego wesela i podrażnionej skóry murowany. Nikomu nie życzymy takiej sukni, ponieważ wygoda to podstawa – nawet jeżeli na rękawkach nie ma podszewki.

Niekomfortowy, długi rozpór

Obecnie w wielu sklepach i salonach sukien ślubnych pojawiają się modele z dużym rozcięciem. Tego rodzaju opcja ma na celu wydłużenie sylwetki, ale – przyznajmy szczerze – dla wielu Panien Młodych nie będzie to zbyt wygodną opcją – szczególnie, jeżeli w planach jest ślub w kościele. Nie każda dziewczyna jest też zadowolona ze swoich nóg. Zbyt długi rozporek może na zdjęciu po odpowiednim ułożeniu sukienki wyglądać dość dobrze, ale w praktyce nie zawsze jest to komfortowe wyjście. Co jeżeli zakochałaś się w takim modelu? Jakimś rozwiązaniem jest tutaj wizyta u krawcowej oraz próba skrócenia lub całkowitego zlikwidowania rozcięcia.

Boho alternatywa wobec niewygodnych sukien ślubnych?

Masz dość już tych niewypałów? W świecie sukni ślubnych jest jeszcze więcej tego rodzaju nieudanych detali – np. tren bez możliwości podpięcia czy zbyt sztywny gorset. Jeżeli jednak chcesz skłonić się w stronę komfortowych sukienek, koniecznie sprawdź modele w stylu boho. Wiele gotowych sukienek ślubnych na TEN WIELKI DZIEŃ możesz znaleźć na stronie internetowej https://suknieboho.pl/. Oferowane suknie są trendowe i jednocześnie bardzo wygodne, więc jeżeli któryś z modeli bardzo Ci się spodoba, możesz śmiało kupować.

Artykuł sponsorowany, 02 wrzesień 2021
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu