PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Telewizory 4K do 2000 PLN – 5 ciekawych propozycji

Choć zaledwie tydzień temu sprzedano w Polsce pierwszy telewizor w technologii 8K (produkcji LG, a noszący miano Signature), który kosztował tyle co nowy samochód z wyższej półki, dla zdecydowanej większości z nas obiektem pożądania wciąż jest telewizor w standardzie obrazu 4K. W tym krótkim zestawieniu przyjrzymy się telewizorom do 2000 PLN o przekątnej 55 cali, czyli 139 cm.

Telewizor Skymaster 55" LED 55SUA2505

Jest to całkiem przyzwoita propozycja w bardzo korzystnej cenie. Warto wiedzieć, że ta firma posiada w całości polski kapitał. Obecnie marka ta należy do przedsiębiorstwa GLOBO MULTIMEDIA.

Ten model może pochwalić się bardzo dobrym obrazem, jak na swoją budżetową (w kategorii 4K) cenę. Inwestując w ten telewizor, będziemy mieć szansę na stworzenie, przyciągającego wszystkich domowników, centrum rozrywki. Dzięki technologii TRILUMINOS Display mamy możliwość wyostrzania i zwiększania kontrastu barw. Omawiany model jest wyposażony w 2 rdzeniowy procesor Dual Core A9, co zapewnia płynną pracę i szybkie reakcje sprzętu. Dzięki jego dużej mocy obliczeniowej ten telewizor doskonale radzi sobie w internecie, a także z platformami VOD.

Telewizor THOMSON 55" LED 55UD6306

Jedną z ciekawych funkcji, jakie posiada ten model jest tzw. „tryb gracza” – czyli możliwość włączenia trybu, w którym telewizor optymalizuje wyświetlanie i emisję dźwięku pod kątem jak najlepszych wrażeń z gry na konsoli. Jest to więc nie lada gratka dla fanów gamingu, którzy nie lubią przepłacać. Obraz jest bardzo realistyczny, co więcej ten model wyposażony jest w możliwość scalingu, czyli doprowadzania materiałów w niższej rozdzielczości do jakości 4K. Odpowiada za to narzędzie 4K Resolution Upscaler.

fotolia_218510094_subscription_monthly_m

Telewizor Samsung 55" LED UE55NU7023

Jest to model wyposażony w technologię HDR (co nie jest standardem w tańszych wersjach telewizorów 4K). Rozwiązanie to pozwala na dostrzeżenie wielu dodatkowych szczegółów, których nie byłoby widać – zwłaszcza obszarów w bardzo jasnym świetle. Będzie to nie tylko fantastyczne urozmaicenie przy oglądaniu filmów lub sportu, lecz także nada zupełnie nowy wymiar naszym fotografiom. Dodatkowe rozwiązania to PurColor, UHD Dimming oraz Auto Depth Enhancer – skupiające się na podwyższeniu realizmu kolorów oraz poprawie jakości scen ruchu.

Telewizor Samsung 55" LED UE55RU7172

Jak większość nowoczesnych telewizorów Samsunga, ten model jest wyposażony w system operacyjny Tizen. Jest on podstawą platformy Smart Hub, na której można korzystać z ogromnej liczby aplikacji: YouTube, platform VOD lub gier. Mamy możliwość połączenia telewizora ze smartfonem lub tabletem i kontroli pracy urządzenia w ten sposób. Możliwości, jakie daje ten inteligentny telewizor stoją na bardzo dobrym poziomie – zarówno pod kątem wyświetlanego obrazu, jak i dźwięku. Niezależnie od tego, czy będziemy chcieli obejrzeć nowy odcinek serialu na Netflixie czy też grać na konsoli – ten sprzęt staje na wysokości zadania.

Telewizor LG 55" LED 55UM7100

Model telewizora renomowanej marki LG o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Poza standardowymi funkcjami Smart TV wyróżnia się bardzo intuicyjnymi interfejsem menu. Daje też możliwość sterowania przy pomocy komend głosowych. Wyposażony w HDR – co zapewnia niezwykle realistyczny i dopracowany w najmniejszych detalach obraz na ekranie. Precyzyjnie i szybko działający procesor Quad Core doskonale usuwa mogące się pojawić niedoskonałości lub zakłócenia, wpływające na odbiór wyświetlanych obrazów. 

Mamy nadzieję, że ten krótki przegląd wybranych telewizorów do 2000 PLN pozwoli zdobyć nieco orientacji w niezwykle bogatej ofercie tego typu sprzętu. Ewolucja, jaką przeszły te urządzenia w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat jest niezwykła. Dziś - w dobie platform VOD oraz serwisów takich jak YouTube - korzystanie z telewizora jest zupełnie czymś innym niż jeszcze w niedalekiej przeszłości.

Artykuł sponsorowany, 22 październik 2019
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu