PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Wady i zalety bukmachera Fuksiarz

Zakłady sportowe Fuksiarz to jedna z najatrakcyjniejszych na rynku propozycji dla fanów bukmacherki. Nowoczesna aplikacja, duży wybór wydarzeń i atrakcyjne bonusy — tak w skrócie można scharakteryzować bukmachera. Poniżej przedstawiamy mocne i słabe strony jego oferty.

Bukmacher fuksiarz — słowo wstępu o firmie

Na początku należy wspomnieć, że firma działa legalnie w naszym kraju. Posiada stosowne zezwolenia i licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów. Fuksiarz ma stosunkowo krótką historię na rynku, bowiem działa w Polsce na podstawie licencji uzyskanej w grudniu 2020. Numer licencji firmy to ​​PS4.6831.1.2020. Jej ważność można sprawdzić na stronie ministerstwa.

Bukmacher fuksiarz ma na stronie zakłady na praktycznie każdą dyscyplinę sportową. Firma oferuje graczom zakłady na żywo, jak również gry komputerowe. Jeżeli chodzi o te ostatnie, można obstawiać najpopularniejsze konkurencje e-gamingowe takie jak: DOTA, Counter Strike lub League Of Legends.

Jeżeli chodzi o liczbę dostępnych dyscyplin do typowania, ilość zachwyca — na stronie Fuksiarz jest aż 27 sportów do wyboru — od piłki nożnej przez MMA hokej, skoki, aż po krykiet czy rugby. Mówiąc sporty, mamy oczywiście na myśli również pojedynki zawodników w przestrzeni wirtualnej.

Fuksiarz - opinie

Są firmy, które cieszą się pozytywnymi recenzjami zadowolonych klientów. Bez wątpienia zalicza się do nich Fuksiarz. Opinie o bukmacherze są potwierdzeniem wysokiej jakości oferty.

Wystarczy wejść na dowolną stronę internetową poświęconą tematyce zakładów, by się przekonać o wysokich ocenach, jakie zdobywa bukmacher Fuksiarz wśród ekspertów z branży. 

Marka też jest doceniana w skali międzynarodowej — jak można przeczytać na stronie firmy Fuksiarz, bukmacher został nagrodzony podczas gali Bookmaker Awards by Better Collective w kategorii najlepszy bonus powitalny.

Fuksiarz obstawianie meczy przez internet

Należy zauważyć, że Fuksiarz zakłady udostępnia tylko za pośrednictwem internetu. W przeciwieństwie do innych czołowych firm działających na polskim rynku bukmacherskim firma nie posiada stacjonarnych punktów.

Ktoś może powiedzieć, że brak fizycznych salonów to duża niedogodność, jednak biorąc pod uwagę fakt, że dziś większość typerów obstawia mecze online, wcale takowe nie są priorytetem. Zwłaszcza że zakłady Fuksiarz w aplikacji i na stronie internetowej można w prawdę wygodny sposób obstawiać.

Fuksiarz aplikacja mobilna

Użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem iOS mogą być trochę rozczarowani. Niestety firma nie udostępnia im aplikacji mobilnej. Takie osoby w firmie Fuksiarz zakłady bukmacherskie mogą typować za pośrednictwem witryny internetowej. Można powiedzieć, że jest to tylko teoretyczna niedogodność — to dlatego, bo strona internetowa bukmachera jest świetnie dostosowana do urządzeń mobilnych. Dostarcza praktycznie ten sam poziom komfortu typowania, co popularne aplikacje innych bukmacherów.

Fuksiarz obstawianie meczy na Androidzie:

Użytkownicy telefonów z Androidem muszą pamiętać, że aplikację można pobrać ze strony bukmachera. Nie jak w przypadku większość apek, ze sklepu Google Play.

Strona internetowa

Na stronie Fuksiarz zakłady bukmacherskie są postrzegane w środowisku jako wygodna forma obstawiania. Witryna ma intuicyjną i przejrzystą budowę, dzięki temu każdy typer od razu może założyć konto i szybko zacząć obstawiać wydarzenia — zarówno sportowe i e-gamingowe.

Na szczególną uwagę zasługuje szybkość, z jaką uruchamia się strona. Deweloperzy stanęli na wysokości zadania i zbudowali serwis, który działa bez żadnych zakłóceń. Wczytuje się błyskawicznie i jest świetnie zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

Fuksiarz bonusy

Każda osoba, która miała do czynienia z zakładami sportowymi Fuksiarz, zwraca uwagę na atrakcyjne bonusy. Ten urodzaj łatwo wytłumaczyć z punktu widzenia marketingowo-sprzedażowego. Przez to, że bukmacher ma krótką tradycję na krajowym rynku zakładów, musi szukać sposobów na przyciągnięcie nowych klientów na swoją stronę. Jak wiadomo, idealnym sposobem jest oferowanie atrakcyjnych bonusów graczom.

W tym zakresie Fuksiarz zdaje egzamin celująco — nowi gracze mogą otrzymać aż 500 zł w ramach bonusu od depozytu. Aby skorzystać z promocji, wystarczy założyć konto, postawić zakłady spełniające warunki regulaminu i w przypadku przegranej otrzyma się zwrot środków do kwoty 500 zł. Tak wysoki zwrot można otrzymać w przypadku wytypowania zakładów na kuponie za 1000 zł.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie — wady

Chcąc zachować obiektywizm, musimy powiedzieć też o wadach zakładów Fuksiarz. Na szczęście tych nie ma zbyt wielu.

W przypadku bukmachera Fuksiarz opinie negatywne — jeżeli w ogóle się pojawiają — dotyczą często działania aplikacji mobilnej. Dla niektórych użytkowników irytująca jest konieczność pobierania apki w nietypowy sposób, czyli z pominięciem oficjalnego sklepu Google Play. Atakowanie firmy za tę niedogodność jest krzywdzące, bo to Google ustala zasady dla rynku bukmacherów. Firma na pewno chciałaby, aby jej aplikacja dostępna była w oficjalnym sklepie dla użytkowników Androida. 

Niektórzy typerzy skarżą się, że oferta na zakłady sportowe Fuksiarz tylko pozornie wygląda atrakcyjnie. Swoje zdanie uzasadniają faktem, że mimo dużej liczby konkurencji do typowania, faktyczny wybór jest nieduży. Zdaniem krytyków tylko piłka nożna jest atrakcyjna w ofercie firmy.

Musimy jeszcze wspomnieć o istotnej wadzie oferty firmy. Zakłady sportowe Fuksiarz to niezbyt wygodne sposoby kontaktu z działem obsługi klienta. Niestety operator nie ma centrum obsługi, w którym pracowaliby konsultanci. Jedyną metodą kontaktu jest wypełnienie formularza na stronie lub rozmowa z chatbotem. Każdy wie, jak bardzo irytująca jest tego typu komunikacja. Zwłaszcza gdy mamy pilny problem do rozwiązania.

Podsumowując, każdy pasjonat zakładów powinien wytypować choć raz na stronie tego bukmachera. Fuksiarz opinie ma tak dobre, że można bez zastanowienia wchodzić na stronę i obstawiać swoje ulubione pojedynki.

29 listopad 2022
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu