PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PCEtLS8qICAqICAqIFJldml2ZSBBZHNlcnZlciBBc3luY2hyb25vdXMgSlMgVGFnICAqIC0gR2VuZXJhdGVkIHdpdGggUmV2aXZlIEFkc2VydmVyIHY0LjAuMiAgKiAgKi8tLT48aW5zIGRhdGEtcmV2aXZlLXpvbmVpZD0iMjAiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Gotowe plany domów - poznaj ich 5 zalet

Budowa własnego domu to marzenie wielu Polaków, którzy chcą założyć rodzinę, wyprowadzić się od rodziców lub zmienić miejsce zamieszkania na czas emerytury. Zanim przystąpi się jednak do prac budowlanych, powinno się przygotować projekt budynku. Do wyboru ma się gotowe plany domów lub indywidualne projekty. Jeśli wahasz się pomiędzy nimi, poznaj zalety gotowych planów.

 1.     Gotowe plany domów dostępne od ręki

2.     Niedrogie projekty na każdą kieszeń

3.     Plany dopasowane do potrzeb różnych grup użytkowników

4.     Projekty na nietypowe działki

5.     Domy różnej wielkości

 

Przed rozpoczęciem budowy własnego domu potrzebuje się odpowiedniego projektu. Jego przygotowanie można zlecić architektowi, jednak równie dobrze można zdecydować nie na gotowe plany domów. Jakie zalety mają gotowe projekty domów jednorodzinnych? Oto ich 5 atutów.

 

Gotowe plany domów dostępne od ręki

 

Gotowe plany domów są dostępne dla każdego od ręki. Można je zamówić bez żadnego oczekiwania i od razu wykorzystać do planowania kolejnych etapów budowy. Projekty gotowe są tworzone na podstawie najczęściej wybieranych rozwiązań, dlatego stosowane są w nim uniwersalne rozkłady pomieszczeń oraz popularne ustawienia okien, drzwi itp.

 

Niedrogie projekty na każdą kieszeń

 

W przypadku gotowych planów domów ważnym atutem jest niska cena. Koszt jednego planu domu wynosi niewiele ponad 2000 złotych, dzięki czemu oszczędza się pieniądze na inne wydatki związane z budową. Co ważne, gotowe projekty są dostępne również w promocyjnych cenach, dlatego niektóre z nich zamówi się znacznie taniej niż indywidualne projekty tworzone na zamówienie konkretnego klienta.

 

Plany dopasowane do potrzeb różnych grup użytkowników

 

Gotowe projekty domów jednorodzinnych są tworzone dla różnych grup użytkowników po uwzględnieniu ich najczęstszych i najważniejszych potrzeb. Bez trudu znajdzie się plany stworzone z myślą o dużych rodzinach wielopokoleniowych lub wielodzietnych, jak i projekty idealne dla singli lub par bądź osób prowadzących w domu biuro. Dodatkowo dostępne są gotowe projekty domów parterowych, które są odpowiednie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub niepełnoprawnych. Dzięki temu każda grupa klientów znajdzie projekt dla siebie bez konieczności dokonywania w nim dużych zmian.

 

Projekty na nietypowe działki

 

Projekty domów dostępne od ręki są przystosowane nie tylko pod ustawne i duże działki, ale również pod działki budowlane o nietypowych wymiarach. Bez trudu znajdzie się dzięki temu dom, który można wybudować na wąskiej nieruchomości, bądź w granicy działki przy zachowaniu wszystkich standardów przewidzianych w prawie budowlanym. W ten sposób uniknie się kar finansowych oraz problemów związanych z budową domu, który jest niedopasowany do wymiarów dostępnej działki. 

 

Domy różnej wielkości

 

Wśród gotowych projektów domów jednorodzinnych znajdzie się budynki różnej wielkości. Dla klientów przygotowano małe domki parterowe lub z poddaszem o powierzchni nieprzekraczającej 100 m2, domy średniej wielkości z 3-4 sypialniami (około 120-150 m2) oraz wille z licznymi udogodnieniami, których powierzchnia przekracza 200 m2. Dodatkowym atutem projektów gotowych jest możliwość sprawdzenia szacunkowych kosztów budowy domu i doprowadzenia go do stanu surowego zamkniętego oraz późniejszego wykończenia. Takie informacje są szczególnie przydatne dla osób planujących finansowanie budowy domu za pomocą kredytu. Na podstawie szacunków łatwiej jest zaciągnąć kredyt w banku oraz uzyskać jego kolejne transze podczas zamykania poszczególnych etapów budowy.

Materiał zewnętrzny, 15 lipiec 2020
Chcemy, żeby serwis Dami24.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
Rekord Grupa Mediowa Wszystkie media w jednym miejscu